Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yılmaz Bayat Üsküdarda iddialı

22 Ocak 2009 / 23:19
Saadet Partisi Başbakan Erdoğan'ın ş,ilçesi Üsküdar 1* yıllık tecribeli eski başkan Yılmaz Bayat ile yine iddialı.
Saadet Partisi Üsküdar'da seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Parti seçim çalışmaları kapsamında ev ev dolaşarak 1994-2004 yılları belediye başkanı ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Yılmaz Bayat için oy istiyor.


Yerel seçimler için adayını aylar öncesinden açıklayan ve bugüne kadar 100 bini aşkın kişiyle birebir irtibat kuran Saadet Partisi Üsküdar İlçe Teşkilatı şimdide kapı kapı Üsküdar'ı dolaşıyor. İlk etapta yaklaşık 250 kişilik dev bir ekiple Kuzguncuk, Ferah ve Küplüce mahallelerinde 7 bine yakın evin kapısını çalan parti, ikinci etapta ise Acıbadem, Ünalan ve Küçük Çamlıca mahalle sakinlerinin kapısını çalacak. Partinin nihai hedefi ise seçimlere kadar Üsküdar'da girilmedik tek bir ev dahi bırakmamak.

Öte yandan “Halk ile birlikte, halk için” sloganı ile seçimlere hazırlanan Saadet Partisi ev ziyaretleri sırasında dağıttığı davetiyeler ile halkı istişare toplantılarına çağırıyor. Bu toplantılardan ilki 23 Ocak cuma günü Küplüce mahallesinde düzenlenirken ikincisi ise 24 Ocak cumartesi günü Ferah mahallesinde tertip edilecek.

Kaynak:
Bu haber toplam 1290 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri