Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yılmaz Vural Daum'a sert çıktı

30.03.2010 20:52
Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum'un Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamaya Yılmaz Vural'dan sert yanıt geldi

Daum’un açıklamalarını Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gündem programına katılarak değerlendiren Yılmaz Vural, “Bir yanda 4 milyon dolarlık Daum, diğer yanda 400 bin dolarlık Yılmaz Vural ve sonuç ortada 3-1” dedi.

"DAUM’UN AÇIKLAMALARINI ANLAMADIM"

Daum’un açıklamalarını anlamakta güçlük çektiğini ifade eden Vural, “Daum Türk antrenörlüğünü aşşağılıyor mu, küçültüyor mu, ne demek istiyor? Ben anlamadım. Türk antrenörlerin Daum’un bu açıklamasına karşı harekete geçmesi gerekiyor.

Onun ifadesine göre Türk antrenörler yalan mı söylüyor? Daum ile heç bir sıknıtım yok, karşılaştığım yerde de selam veririm ancak bütün Türk antrenörleri kast ettikten sonra herhalde biri uyandırdı ki ve “sen ne yapıyorsun” diye uyardı ki ardından lafını değiştiriyor. Akıllı bir teknik direktör tutupta maç yapacağı rakip teknik direktörü bu denli motive etmez” dedi.

"ÇIKSIN YILMAZ VURAL DESİN"

İsim vermeden Daum’un kendisini eleştirmesini değinmeye devam eden Vural, “Eğer beni kastediyorsa çıksın açık açık benim ismimi vererek açıklamasını yapsın. Ben nasıl isim vererek konuşuyorsam o da konuşssun.

Bugüne kadar susup derbi kazandıktan  sonra çıkıp konuşması yanlış. Zamanlama hatası var. Derbi kazanmışssın ona sevin, Yılmaz ile Ahmet ile ne uğraşıyorsun!” şeklinde konuştu.

"DAUM’U YENİYORUM"

Daum’un kendisini sözcü olarak nitelendirmesi hakkındaki soruyaysa Vural, “Ben Türk antrenörlerinin sözcüsüyüm ve sözcüsü olmaktan da mutlu oluyorum, gurur duyuyorum. Bu benim görevim.

Ben büyük maçlara her zaman daha daha farklı hazırlanıyorum ve bunu gösteriyorum. İşte bir yanda 4 milyon dolarlık adam Daum, dieğer yanda 400 bin dolarlık Yılmaz Vural ve benim takımım Daum’un takımın 3-1 yeniyor. Yılmaz Vural, Daum’u yeniyor.”

Bu haber toplam 1010 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri