Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Zakat Foundation Bu YIL DA Sevindirdi

22.11.2010 18:38
Zekat Vakfı Bu yıl yine binlerce hayırseverin Kurban vekaletini alarak 30 dan fazla ülkede Kurban ibadetini yerine getirdi.

Zekat Vakfı Bu yıl yine binlerce hayırseverin Kurban vekaletini alarak 30 dan fazla ülkede Kurban ibadetini yerine getirdi. Fransa, Japonya, Türkiye, ABD, Kuveyt, Abu Dabi, Malezya gibi birçok ülkeden hayırsever vatandaşlaın Zekat Vakfına verdikleri Kurban vekaleti binlerce ihtiyaç sahibine ulaştırildı.
 

Milyonlarca müslümanın sofrasına sadece kurban bayramında et girdiğini göz önüne aldığımızda Kurbanın önemi birkat daha artıyor. Bu Kurban Bayramında Zekat Vakfı yine 400,000 ihtiyaç sahibinin yanında olarak onların bayramını bayram etti.
zfk-2.jpg

Bu Kurban Bayramında sel felaketinin acısını hala yaşayan Pakistanlı kardeşlerimizle birlikteydi Zekat VAKFI. Deprem, kasırga ve kolera gibi birçok doğal felaketle karşılaşan Haitili kardeşlerimizle de birlikteydi. Lübnan ve Ürdünde mülteci olan Filistinli kardeşlerimizle aynı hava teneffus edidi. Tayland’da Patanili kardeşlerimizle birlikte gülüşüldü. Kurban Bayramı farklı renkten, kültürden ve dilden olan kardeşlerimizle aramızla muhabbeti pekiştiren Allahın cc bir hediyesidir.

Kaynak:
Bu haber toplam 3330 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri