Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Zanlılardan Biri Rahatsızlandı

03 Temmuz 2008 / 12:11
Ergenekon soruşturması” kapsamında gözaltında bulunan Osman Gürbüz'ün, gece saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı ve yapılan tetkiklerin ardından emniyete geri getirildiği bildirildi
Ergenekon soruşturması” kapsamında gözaltında bulunan Osman Gürbüz'ün, gece saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı ve yapılan tetkiklerin ardından emniyete geri getirildiği bildirildi.

Soruşturma çerçevesinde gözaltına alınan ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde tutulan kişilerin, avukatları ile görüşmeleri sürüyor.

Emniyete gelerek müvekkili Osman Gürbüz ile görüşen Kayseri Barosu avukatlarından Savaş Kaya, buradan ayrılırken basın mensuplarının soruları üzerine, henüz ifade alma işleminin başlamadığını söyledi.

Gürbüz'ün, gözaltındaki diğer 20 kişiyi tanımadığını savunan Kaya, önceden tansiyon rahatsızlığı bulunan Gürbüz'ün, gece saatlerinde kolunda uyuşma olması ve rahatsızlanması nedeniyle polislerce hastaneye götürüldüğünü kaydetti.

Savaş Kaya, Antalya'da restoran, kafeterya, çay bahçesi işleten ve bu ilde gözaltına alınarak İstanbul'a getirilen Gürbüz'ün, hastanedeki gerekli tetkiklerin ardından yeniden emniyete getirildiğini bildirdi.

Bu haber toplam 948 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri