Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Zico "Gönül" Aldı

21 Temmuz 2008 / 08:25
Fenerbahçe'den gönderilen Brezilyalı teknik direktör; sarı-lacivertli futbolcular ve Samandıra'da çalışan tüm personele 14 ayar altından yapılmış kolye hediye etti..
Son yıllarda vefa ve maneviyat konularının yoğun bir şekilde tartışıldığı Fenerbahçe'de, takımdan gönderilen teknik direktör Zico'nun örnek hareketi Samandıra'yı fazlasıyla duygulandırdı. İki sezonluk görev süresinde bir lig şampiyonluğu kazanan ve sarı-lacivertli ekibi Avrupa'da en başarılı günlerine taşıyan ancak işine tartışılır bir şekilde son verilen Brezilyalı teknik adamın, durumu netleştikten sonra Samandıra personeline hatırı sayılır bir jest yaptığı öğrenildi.

"TEŞEKKÜRLERİMLE ZİCO"
14 ayar altından ön yüzünde Fenerbahçe amblemi bulunan, arka yüzünde ise "Obrigado" (Teşekkürler) yazılı birer kolye hazırlatan Zico, bunu tüm futbolcularla birlikte Samandıra'da çalışan tüm personele dağıttı. Samandıra'daki herkes Brezilyalı teknik direktörün bu jesti karşısında fazlasıyla duygulanırken, birçok kişi Zico'nun bu anısını sürekli boynunda taşıyor ve aynı yorumu yapıyor: "Gerçekten de altın kalpliymiş."
Kaynak:
Bu haber toplam 934 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri