Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan'dan Üsküdar'a 'gece' sürprizi

24.03.2009 16:28
Bugün Zonguldak'ta partisinin 60. yerel seçim mitingine çıkan Başbakan Erdoğan oturduğu semtin halkına sürpiz yapacak. Erdoğan yarın Üsküdar'da gece...

Başbakan Erdoğan İstanbul'da oturduğu semt olan Üsküdar'a "gece sürprizi" yapacak. Yerel seçim mitinglerinde siyasi rakiplerine üçe katlayan Erdoğan yarın akşam Üsküdar'da kahvehane toplantısı yapacak.

Hafta sonu Kazlıçeşme'de İstanbul mitingini gerçekleştiren Başbakan Erdoğan yarın Üsküdar'da yapacağı gece mitingi ise Trabzon Şalpazarılılar Derneği'nde gerçekleşecek. Çarşamba günü (yarın) akşam saat 20.30'da Üsküdar Kirazlıtepe'deki, Trabzon Şalpazarı Doruk Kiriş Köyleri Derneği Lokali'ne gelecek olan Erdoğan'ın buraya toplanacak olan kalabalığa hitap edeceği öğrenildi.

KARA: EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ

AK Parti Üsküdar teşkilatının organizasyonunda gerçekleşecek gelen kahvehane toplantısı hakkında Haber 7'ye konuşan AK Parti Üsküdar Belediye Başkan adayı Mustafa Kara, "Başbakanımızın bu sıkışık gündemde bize zaman ayırması çok mutluluk verici. Üsküdar onun İstanbul'daki evi. Her zaman geldiği bu Üsküdar'da halkla Şalpazarılılar Derneği'nde buluşacak olması bizim için de büyük sürpriz oldu. Belediye başkan adayı ve bir Üsküdarlı olarak Sayın Başbakanımızı en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

 

Kaynak:
Bu haber toplam 1160 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri