Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

A. Kadir AYGAN

FİDAN'IN DİKENİ KİME BATTI?

10 Şubat 2012 Cuma

Türkiye'de kaç tane devlet veya kendisini devlet in sahibi sanan kaç tane gizli odak var acaba?
T.C. tarihinde ilk defa sivil kesimden bir insanın MİT e başkan olmasını hazmedemeyen vesayetçi, tekçi, postal yalayıcısı kesim ve derin çekirdek yeni sinsi oyunlar peşinde...
Hükümete ve demokratik açılımı destekleyen kesimlere misillemede bulunurcasına'' siz generalleri terör örgütü yönetmek ve üye olmakla suçlarsınız ha, sizin atadığınız MİT yöneticileri de biz KCK ile ilişkilendirelim de görün'' dercesine savcıları harekete geçirdiler.
Statükocu vesayetçiler kan ve kaostan beslenmeye alışmışlar.
Akan kan durursa, silahlar susarsa, hangi konuyu istismar edecekler?
Tek sermayelerinin de ellerinden alındığını, bastıkları zeminin ayaklarının altından kaydığını gören CHP ve onun devlet bürokrasindeki uzantıları paniğe kapılmıştır.
PKK içerisinde hayatının on yılını geçirmiş biri olarak, gelişmeleri yakından takip eden biri olarak ve hatta PKK tarafından ''hain'' ilan edilen birisi olarak; Örgüt adına OSLO görüşmelerine katılan Mustafa Karasu, Sabri Ok'un PKK deki ılımlı kanadı temsil edenlerden olduklarına, silahlı mücadelenin miadını doldurduğuna inanlardan olduklarına inanıyorum.
Medyaya yansıyan açıklama ve düşüncelerimi birçok; PKK’lı ve BDP’ linin de paylaştığını biliyorum. Fakat Öcalan'ın da dediği gibi;''Ben bu işi bırakırsam beni yaşatmazlar'' misali bunların birçoğu kendisini suyun akışına bırakmış durumdalar.
Bu konuyu şu an fazla uzatmak niyetinde değilim. Çünkü bu konu henüz yargıya intikal etmiştir.
Sayın Hakan Fidan ve arkadaşlarının savcılığa çağrılmalarına sevinip göbek atanlara soruyorum:
Silahla neyi halledeceksiniz?
Hergün; 5-10 Mehmetçiğin,sivilin veya sizin deyiminizle''PKK'lı Terörist''in cenazesinin kaldırılması çok mu işinize geliyor? Yürek yakan manzaralar sizi mutlu mu ediyor?
Yarın bir gün Türkiye'de (Allah göstermesin)bir iç savaş çıkarsa,siz de bundan payınıza düşen acıyı almayacak mısınız?
Sayın Fidan sorunlara mantıklı ve aklı selimle yaklaşan bir istihbaratçı ve en önemlisi de İnsandır...
İnşallah basit siyasi ve başka çıkarlara feda edilmez.
Fidanların dikeni kime batarsa batsın, Fidanlarımızı kırmayalım...

  

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 4284 defa okunmuştur
birisi
abdullah
Daha 5-10 yıl önce MİT askerlerin kontrolunda iken ortalık güllük gülistanlıktı. Yahudi MOSSAD memnundu. Ha şimdi ne oldi ?
11 Şubat 2012 Cumartesi 15:59
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri