Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Müfit KUTLU

MERHABA

14 Haziran 2012 Perşembe

Bütün övgüler ,teşekkürler ,saygı ve hamd , kainatın sahibi ALLAH içindir .

Bir insanın arkasından hayırla anılmasına vesile olacak şeylerin başında , hayırlı evlat ve insanların yararlanacağı faydalı eserler bırakmak gelir .

İlimden teknolojiye geçen insan oğlu , iyi yaşamanın , rahat etmenin yollarını araştırırken , dünyaya ne için geldiğini , ne yapması gerektiğini , nereye gideceğini , mutluluğun reçetesini çok zaman ikinci planda tutmuştur .

 “ Her şeyim var ama içimdeki sıkıntıyı atamıyorum  “ diyen insanların büyük  bir kısmı , kendini yaratan yüce  bir Kudret’in varlığını tartışmış , emirlerine saygı göstermemiş  sadece insanların mutluluğu için gönderilmiş olan mesajların  uygulama sürecinde , ihmalci ,inkarcı ve inatçı davranmışlardır.

Evrende var olan her şey bir amaca yönelik yaratılmıştır . Her biri atom ,nötron ve protonlarıyla  programlandıkları  yörüngede döner . Bu bitmeyen hareketlilik  ilk bakışta fark edilmese de   hâl diliyle , yaratıcının yüceliğini zikreder ve sonunda O’na dönücü olduğunu ispatlar  .

  Habername isimli bu sitede güzel bir yayıncılık ve güzel insanlar gördüm. Cezmi Koç kardeşimin teveccühü ve muhterem Kemal Bozkurt Bey’in uygun görmesi sonucunda  Habername’nin değerli yazarları arasına katıldım.          

Yüce Allah’ı tanıyan , O’nun kutlu Elçi’sinin öğretilerine uyan ,iyilikte ,doğrulukta, güzellikte birleşen , hakkı gözeten , hakkı yazan , seven , sevilen , sayan ,sayılan , özüyle sözü bir olan , samimiyet ve sevgi yolunda yürüyen , hakikatleri kalp aynalarında görenlere tekrar MERHABA 

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 2198 defa okunmuştur

Etiket(ler):

HG
Abdullah TANRIKULU
Maşaallah. Habername bu kadar kaliteli yazarları NASIL buluyor acaba? Tebrikler habername hoşgeldiniz Ahmet Bey.
15 Haziran 2012 Cuma 19:12
Beğendim (3)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Merhaba
Ufuk DEMİRAY ( U.Şafak Demir)
Saygıdeğer Hocam aramıza hoşsefa getirdiniz.Kemal Beyin sofrasında sizleri görmekten mutluluk duydum.
15 Haziran 2012 Cuma 18:24
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Hoşgeldiniz
İnci Kayar
Sıcacık ve içten merhabanızla gönüllere güzellik veren ifadelerinizle ruhunuzun sesiyle komşum olarak hoşgeldiniz. Rabbim iki cihanda sevdiği kullarından eylesin sizin gibi güzel yüce gönüllüleri. Hoşgeldiniz Saygı ve Hürmetlerimle
15 Haziran 2012 Cuma 07:56
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Hoşgeldiniz Efendim...
Cezmi Koç
Ne mutlu sizi buralarda görmek. Ne mutlu sizinle köşe arkadaşı olmak. Ne mutlu bir çatı altında sizi kendimize yakın hissetmek. Ne iyi ettiniz de geldiniz sitemize. Sizden her zaman faydalanacağız. Hem bilgilerinizden hem de tecrübelerinizden. Diyorum ki, Rabbim kaleminiz daim, fikir ve düşüncelerinizi daim etsin. Tekrar tekrar Hoşgeldiniz; önce Hocam, sonra da Kumandanım..!
15 Haziran 2012 Cuma 00:50
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri