Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet TÜRKAN

ADD’DEN İNCE İŞLERE DEVAM

19 Mart 2013 Salı

ADD Yani Atatürkçü Düşünce Derneği.  İsmine Atatürk, Atatürkçü etiketlerini yerleştir. Her türlü şenaati işle. Bumu Atatürkçülük?

Malum Cumhuriyet mitinglerinde biz istemedikçe AKP Cumhurbaşkanı seçemez sloganları ayyuka çıktığı günlerde ADD’nin iç yüzünü de öğrenmiştik.

Malum Türkan Saylan ismi ile özdeşti o günlerde.

Türkan Saylan’ı araştırınca aslında O’nun bir misyoner olduğunu öğrenmiştik.

Nedir misyonerlik?

Misyonerlik, başta Hıristiyanlık olmak üzere herhangi bir dini yabancı ülkelerde yaymakla yükümlü din görevlisi.Misyoner, İncil'de İsa tarafından verilen "gidin ve insan balıkçısı olun" nasihatına uyan insanlar için kullanılan bir Hıristiyanlık terimidir. Misyonerler insanları Hıristiyanlık dinine davet ederler ve onun hakkında bilgilendirirler. Misyonerlik, bir dini yayma amacıyla, başka bir ülkede bulunanlardır. Kelimenin kökeni Latincedir. Misyonerlik faaliyetleri tüm dinler için geçerli değildir. Günümüzde iletişim teknolojisi geliştiği için, misyonerlerin fiziksel olarak ülke değistirmesi gerekmemektedir. Sözü edilen faaliyetler radyo yayını, basılı medya ve internet aracılığıyla da sürdürülmektedir.[1]

Kaynak İnternet ansiklopedisi Wikipedi. Dipnottan linke bakabilirsiniz.

Okullarda kamyonlarla Hristiyanlık propagandası yapan kitaplar dağıttılar. Çocuklarımız gizli propagandalara alet edildiler. Güya burslar verdiler. Ama nasıl.

2 erkek 2 kız talebe aynı evde kalacak. Kalmak istemeyenlerin burslarını anında kestiler. Ateşle barutun yan yana durmayacağını gayet iyi bilirler ki böyle bir tuzak çok tutar.

Donanma’ya mal edilen fuhuş skandalının ardında da ADD var. Emekli Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral Türker ERTÜRK inşallah insafa gelir de bunları açıklar. Haberleri medyada yer aldı.

Bu günlerde farklı yönleri ile ortadalar. Ona buna tükürüyorlar.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Başkanı Elfaz Temiz, Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun’un TBMM’de sarık ve cüppeli iki misafiri ile çektirdiği fotoğrafa Facebook’ta yaptığı, “Yüzlerine tükürsem, tükürüğe bile yazık olur” şeklindeki sansasyonel yorumunun arkasında durduğunu ve geri adım atmayacağını açıkladı. Temiz, sakallı ve cüppe ile TBMM’ye girerek Ercoşkun’la fotoğraf çektirenler hakkında, Atatürk devrimlerini yok saymak ve Anayasa’yı ihlal etme suçlamalarıyla savcılığa suç duyurusunda bulunabileceğini söyledi. Temiz, sansasyonel yorumuna ilk ve en büyük tepkiyi gösteren Abdullah Uzun için ise, “Abdullah Uzun benim muhatabım siz değilsiniz. Ayrıca Ali Ercoşkun’un da avukatı değilsiniz” ifadelerini kullandı.[2]

Elfaz Temiz lafında bir keramet yok ki tükürüğünde olsun. Oraya buraya tükürüp ortalığa kirli salyalarını bulaştırma.

Saldırma.

Türkan Saylan fligranlı derneğinde otur oturduğun yerde. Senin haddine değil Bolu Milletvekiline tükürmek.

Kendi tükürüğünde boğulmak istemiyorsan sesini kes. Takiptesiniz. Artık misyonerlik faaliyetleriniz deşifre oldu.

Bilmeyenler varsa lütfen dikkat.

ADD misyoner bir dernektir. Gizli propagandalarına inanmayın gençler.

 Lütfen.

 

Ahmet TÜRKAN - HABERNAME

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 4600 defa okunmuştur
HALSABİ UYDURMSINA
Ahmet TÜRKAN
Bir önceki yazım APO ile ilgili idi baksa idiniz görebilirdiniz. Dar bir görüşe sahipsiniz. BOP ile ilgili epeyce yazım olmalı, bakınız ve görünüz. CIA ve NATO ile ilgili yazılarımı da arayıp bulmalısınız.
28 Mart 2013 Perşembe 17:08
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
sn yazar konuları takip edelim
halsabi
sn. yazar add de çok takılı kaldınız, APO,CIA,NATO ve BOP Başkanın son işlerini kaçırmadan yorumlarınızı ve Aydınlatmanızı bekliyoruz Selamlar
27 Mart 2013 Çarşamba 14:48
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
ADD NİCKLİ YORUMA
Ahmet TÜRKAN
ADD yorumcusu ne anlama geldiği anlaşılamayan bir yorum yazmış. Yazımda add2nin ne olduğunu yazmıştım, onu bile anlayamamışsınız. Eğer kendinizi savunmak istiyorsanız, isminizi ve konumuzu açıkça yazarsınız, gerekçelerinizi açıkça yazarsınız haklı olup olmadığınızı okuyanlar o zaman anlar. Ama her zaman olduğu gibi yine sinsice, ne oduğu anlaşılmayan şeyler geveleyip duruyorsunuz. Batıl zihniyetinizi herkes biliyor. İfade etmekten bile acizsiniz.
25 Mart 2013 Pazartesi 08:36
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
add derneği
halhani
sn. yazar Apocu düşünce derneği olarak anlıyorz herhalde Bülent bey ifadesi ile Apo dindarmış Apo oldu Abdullah Öcalan, Yarın parti Genel Başkanı ve hatta bakan olursa şaşırmayın Nato ne derse olur, selamlar
22 Mart 2013 Cuma 16:10
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
add
halsabi
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
22 Mart 2013 Cuma 16:04
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri