Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet TÜRKAN

BARIŞ PINARI – MÜNBİÇ

15 Ekim 2019 Salı

PKK, PYD, YPG (DAEŞ) Kahraman ordumuzun karşısında tutunamayacağını anlayınca oraya buraya imdat çığlıkları gönderiyor. ABD’ye bizi sattınız diyor. Siyonist İsrail’in maşası olduklarından onlara bir şey diyemiyorlar. Siyonistler bu ara izliyorlar. Gizli mesajlar verip kendilerini bu olayın içinde göstermek istemiyorlar. Çok kurnaz politika yürütüyorlar.

Türk aklı o Siyonist hainlerin planlarını yerle bir etti.

Teröristler Münbiç’te Suriye bayrağı asmaya çalıştılar. ABD’nin çekildik mesajı ile bir kere daha şaşırdılar. Orayı da teröristlere dar edeceğiz inşallah.

Suriye ile görüşüp birleşme yolları aradıklarına dair spekülatif haberler geliyor.

Peki oldu ki Eset ile görüştüler.

Eset sormayacak mı, bugüne kadar Suriye’nin yarısını DAEŞ ile birlikte işgal edip halkımı öldürdünüz, eşkıya yönetimi kurup halkımı göç ettirdiniz, haraca bağladınız, ABD şemsiyesi altında sürekli hava attınız, Türk ordusu karşısında varlık gösteremeyince kapımı çaldınız.

Ne hakla peki, hangi yüzle; demeyecek mi?

Peki ne hakla ve hangi yüzle.

Bunlarda yüz yok.

Çünkü uydusu oldukları Siyonist İsrail taktikleri ile mazlumu ezip devlet kurabileceklerini zannettiler. ABD ve AB bu işe çanak tuttular.

Çünkü hedef Türkiye idi.

Yükselişine bir türlü engel olamadıkları Türkiye.

Silah vermeyeceklermiş. Size güvenip bu mücadeleye girmedik ey emperyalist güçler.

I. Dünya savaşını siz çıkardınız, II. Dünya savaşını siz çıkardınız. Afrika’yı sömürge yaptınız. Dünyanın her yerinde kan döktünüz. Türkiye’nin haklı mücadelesine bir şey söylemeye yüzünüz yok, olamaz.

Siyonist İsrail Hristiyan alemini aldattı. Hitler Nazi Almanya’sının kendilerine yaptığı zulmü lehlerine çevirerek AB’yi ve ABD’yi çok güzel uyuttular.

Hristiyanlar ezeli düşmanları Yahudileri korumaya başladılar ve samimi oldular.

Tarihe bir göz atılsa Yahudilerin Hristiyan ülkelerinde hiçbir varlıklarının olmadıklarını göreceksiniz. 1492’lı yıllarda İspanya’dan sürüldükten sonra sadece Osmanlı Devleti tarafından kabul edildiklerinin unutup en büyük ihaneti Osmanlıya yaptılar.

Şimdi Hristiyan alemini kukla gibi oynatıyorlar. Uydurmuşlar bir Antisemitizm yalanı, bütün planlarını bu yalan etrafında örüp duruyorlar.

Türk aklı bu yalanları yemez.

Siyonist planlarınızı çoktan çözdük.

Çünkü ahir zamanda bizim elimizle yok edileceklerini biliyorlar. Zaman yakındır. Allah’ın izni ile.

Yeniden “Hak gelecek ve batıl zail olacaktır”.

Ahmet TÜRKAN - HABERNAME

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 454 defa okunmuştur
adaletsiz akp suriyelileri ülkesine göndersin
hatayi heeçi
suriyedeki terörislerle mücadelenin sorumlusu bay kemel olmasın sakın USA ve Rusyanın anlaşarak TÜrkiyeyi safdışı etme planını bay kemel planlamış olmasın esedi reisle görüştürmeyen bay kemel olmasın sakın bay kemel ne büyük lider ki bunlalrı başarıyor o zaman başkanlığı hak ediyor bay kemel Vatanseverler için Reis Bay kemel farketmez Vatanımız Var olsun Allah ülkemizi milletimizi korusun
16 Ekim 2019 Çarşamba 12:10
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
adaletsiz akp suriyelileri ülkesine göndersin
düşkün melameti
yazar bey bu yazınız hiç okunmadı mı yorum neye yok kendinize bir sorun bakalım acaba akp li olduğunuz için olmasın
16 Ekim 2019 Çarşamba 12:03
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
terörist avındaki kahraman askerlere selam olsun
öz akapeli
Suriyede Ümmeti kurtarmak için canlarını ortaya koyan askerlerimize dua edelim Ancak oralarda can pazarı yaşanırken buradaki suriyelilerin bazıları bizim askerin orada ne yaptıgını sorarak karşı olduklarını söyleyen suriyeli terör sevicileri var bunları lütfen sınırdışı edelim bunlar hain hen ülkelerini hemde canlarını koruyoruz ama bunlar türk düşmanı akp düşmanılar bunlar derhal buradan gönderilsin İyilikten anlamayan insan olamaz onlar olsa olsa canlı olurlar bunlara insan muamelesi yapmayalım Reise yazık oluyor reis suriyelileri tanımamış Allah bizim ülkemizi Hainlerden korusun Daima Ebeden Amin
16 Ekim 2019 Çarşamba 12:02
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Allah rahmet etsin
Ali
Ne Eset pkk ya böyle bir soru sorar ne de pkk Türkiye hariç yaltaklanmadan vazgeçer
16 Ekim 2019 Çarşamba 09:05
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri