Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet TÜRKAN

CHP BU ÜLKEYİ YÖNETEMEZ….

25 Kasım 2019 Pazartesi

CHP'nin düştüğü duruma bak. İstanbul’a Başkan diye seçilen adam utanmadan memleketi gavura şikayet eder. Hangi yüzle ülkeyi yönetmeye talip olacak ki.

Ekrem'i şişiren kafalar hangi yüzle ülkeyi temsil edecekler.

Dünya beşten büyük deme cesaretini nasıl gösterecekler...

Hangi cesaretle alın gidin itlerinizi sınırımızdan diyebilecekler...

Yazıklar olsun bunların şereflerine...Tükürülecek yüzlerle mi temsil edecekler....

Sürekli kurultaylar yapıp genel başkan seçme yarışına giriyorlar, her seferinde birilerini aşağılayıp yarıştan saf dışı bıraktıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi süt liman dolaşabiliyorlar.

Muharrem İnce’yi bu Ülkeye Reis seçtirtmek için atmadıkları takla kalmadı, şimdi düşürdükleri seviyeyi ibreler göstermiyor.

Ortaya attıkları yalanları bir türlü izah edemiyorlar. Yenilir yutulur bir şey mi ki.

Zamanında Deniz Baykal’da Mustafa Sarıgül’e hırsız demişti, yarıştan saf dışı ettikten sonra sessizliğe büründü. Madem hırsız idi neden dava açmadı ve ya açamadı.

Kendi düştüğü sefil durumu neden kalkıp izah edemedi de koltuğu kaptırdığı adamın peşinden zavallı bir köle gibi sürüklenme yılışıklığını gösterdi.

Genel Başkanlığa yakışmayan kimliğini Vekil olarak nasıl oldu da gerine gerine gezdirebildi.

Seçilemezsem bir daha siyasetle işim olmaz diyen İnce adam, kendini bu kadar aşağılattıktan sonra seçilse ne olur.

Ederi beş para etmeyen siyasetle nereye varacaklarını sanıyorlar.

Kemal Kılıçdaroğlu bunca iftira, saldırı yaptıktan sonra nasıl oluyor da “Gel bakalım Muharrem” deyip Cumhurbaşkanı adayı gösterebiliyor, seçimi kaybedince de O kaybetti gibi ucuz bir bahaneye sarılabiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı’na sürekli yalan ve iftira atıp elin gavuruna şikayet edince Türkiye’ye nasıl bir katkı yapmış oluyorlar.

Türkiye’ye yatırım yapılmaz, gelmeyin dedikten sonra hangi yüzle yönetime talip olabiliyorlar, yoksa işleri güçleri fitne üzerinden muhalefet etmek olan siyasi karizmalarının ne kadar çizik içinde olduklarını ne zaman anlayacaklar.

Kısır muhalefet, vatan hainleri ile iş birliği, kendi parti adamlarına bile arsızca saldırmak nasıl bir anlayıştır.

Sürekli örnek verdikleri Japon siyasilerin, İngiliz siyasilerin gösterdikleri adamlığı bir kere bile gösteremezken hangi yüzle millet karşısına çıkıp bu sefer Tayyip’i indireceğiz diyebiliyorlar.

Her yenilgiden sonra nasıl oluyor da bir sonrakine diyerek taraftarlarına garanti verip ikna edebiliyorlar.

Siyasi ahlakın tanımı CHP’de bu mudur?

Ahmet TÜRKAN - HABERNAME

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 20686 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , , , ,

reyiz reislikten düştü
öz akapeli
reyiz reislikten düştü basından okuduğumuza göre reyiz suriyeliler ve suriye için 59 milyar dalar harcamış bu vatanın öz evladına 15 miyar dalar ödeyeceğini söylüyor yetmedi amarikanın kandırarak kanal yapma yanlışına düşerek paraları harfiyata yatırmaya çalışıyor milleti hiçe saydığı anlaşılıyor artık suriyenin reyizi olduğunu ispatladı çok yazık amerika yine kandırdı reyizi sonunu saddam gibi olmasın dikkat etmesini istiyoruz ama o kendinden vaz geçmişe benziyor hayırlar getirsin istiyoruz
26 Mart 2020 Perşembe 19:49
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
cahape bu günkünden daha iyi yönetir
öz akapeli
cahape bu günkünden daha iyi yönetir bu gün koronaya karşı 100 milyar tl paket açıklandı ancak bunlardan emekliye verilmesi beklenen bayram ikramiyelerini de pakete dahil etmişler tribüne oynama bunlaraeın tamamı 15 milyar dalar fransa 600 milyar avror almanya bir o kadar vatandaşa para veriyor bizim yönetim sistemimizin kasasında para yok paralar 5 büyük mütehaite ve saray inşatıan dağıtılıyor üretim yok aşı ve ilaç fabrikamız satılmış eiimizdeki tanı kitlerini amarikaya veriyoruz biz çinden gelmesini bekliyoruz cahape böyle hata yapsın yüz yıl iktidar yüzü göremez bunlar az hata değil bu virüs ülkenin ekonomisini çökertmek üzere derhal küçük esnafa özel vergi sistemi yapılmalı vergileri 2 yıl ertelenmeli vatandaşlara aile yardımı yapılmalı Doğalgaz Elektrik Su fiyatlarında en az yüzde 30 indirim yapılmalıdır Çiftçi ve hayvancılık acilen desteklerleyerek üretim artırılmalı 3 yıl içinde et ihracatı yapar hale gelmeliyiz köylerde boş duran emekli vatandaşların üretime yöneltilmeli
25 Mart 2020 Çarşamba 21:01
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
yeni partiler ile ilgili ne düşünüyorsun
öz akapeli
Bay yazıcı yeni kurulmuş olan DEVA ve GELECEK partiler hakkında görüşünüzü yazarmısınız lütfen çok merak ediyoruz selamlar
14 Mart 2020 Cumartesi 19:13
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
sn. yazar Deva ve Gelecek Parti kuruldu bu konu ile ilgili görüşünüzü be
hatayi heeçi
sn. yazar Deva ve Gelecek Parti kuruldu bu Partiler ile ilgili görüşünüzü bekliyoruz yani akp nin yerini alır mı Başkanlık sisteminden tekrar TBMM in egemenliğine dönülecek mi Kurumlar ttekrar yerine konulacak mı Hukuk ve Adalet tesis edilecek mi Astsubaylara tekrar göreve dönüşü verilecek mi özlük haklarındaki eksiklik giderilecek mi TSK tekrar eski gücüne dönecek mi Fetö ve Diğer cemaatler devlete girmeye devam edecek mi bay kemal başbakan olacak mı YSK yine seçim yenileyerek ülkenin parasını seçimle harcayacak mı gibi görüşlerinizi serdetmenizi bekliyoruz ha Tabi ki türkiyedeki suriyeller idlibe ne zaman gidecekler
12 Mart 2020 Perşembe 11:46
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
başkanlık sistemi muhtarlarla ülkeyi yönetmeye çalışıyor
tc koykentli
başkanlık sistemi muhtarlarla ülkeyi yönetmeye çalışıyor ancak malum dur ki birisine yetki verdiğin zaman o önce babasını kesermiş derler şimdide oyle olmakta Saraya yemeğe giden köy muhtarları döndüklerinde kendilerini başkanın halifesi yerine koyarak köylüye maraba muamelesi yapıyor köylünün tüm tarlalarını ekiyor köylüye bir şey vermiyor köyü kendisinin çiftliği gibi kullanıyor köylü sesini çıkartamıyor çıkaranlara mahalle baskısı uyguluyor yadan köyden kovuyor köylü ilçede bit kuruma müracat etse o kurum önce muhtara gönderiyor yani kurum muhtarın hizmetcisi köylü esir muamelesi yapıyor köyün bütcesini keyfi olarak harcıyor öncelikle cami yapacam diye köylünün parasını yok ediyorlar bu duruma dur demek gerekir muhtarlar parayı iç etmek için camiyi kullanıyorlar Kaymakamlar derhal konuyu el koymalı köylüyü dinlemelidir
08 Mart 2020 Pazar 22:12
Beğendim (3)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri