Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet TÜRKAN

CHP BU ÜLKEYİ YÖNETEMEZ….

25 Kasım 2019 Pazartesi

CHP'nin düştüğü duruma bak. İstanbul’a Başkan diye seçilen adam utanmadan memleketi gavura şikayet eder. Hangi yüzle ülkeyi yönetmeye talip olacak ki.

Ekrem'i şişiren kafalar hangi yüzle ülkeyi temsil edecekler.

Dünya beşten büyük deme cesaretini nasıl gösterecekler...

Hangi cesaretle alın gidin itlerinizi sınırımızdan diyebilecekler...

Yazıklar olsun bunların şereflerine...Tükürülecek yüzlerle mi temsil edecekler....

Sürekli kurultaylar yapıp genel başkan seçme yarışına giriyorlar, her seferinde birilerini aşağılayıp yarıştan saf dışı bıraktıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi süt liman dolaşabiliyorlar.

Muharrem İnce’yi bu Ülkeye Reis seçtirtmek için atmadıkları takla kalmadı, şimdi düşürdükleri seviyeyi ibreler göstermiyor.

Ortaya attıkları yalanları bir türlü izah edemiyorlar. Yenilir yutulur bir şey mi ki.

Zamanında Deniz Baykal’da Mustafa Sarıgül’e hırsız demişti, yarıştan saf dışı ettikten sonra sessizliğe büründü. Madem hırsız idi neden dava açmadı ve ya açamadı.

Kendi düştüğü sefil durumu neden kalkıp izah edemedi de koltuğu kaptırdığı adamın peşinden zavallı bir köle gibi sürüklenme yılışıklığını gösterdi.

Genel Başkanlığa yakışmayan kimliğini Vekil olarak nasıl oldu da gerine gerine gezdirebildi.

Seçilemezsem bir daha siyasetle işim olmaz diyen İnce adam, kendini bu kadar aşağılattıktan sonra seçilse ne olur.

Ederi beş para etmeyen siyasetle nereye varacaklarını sanıyorlar.

Kemal Kılıçdaroğlu bunca iftira, saldırı yaptıktan sonra nasıl oluyor da “Gel bakalım Muharrem” deyip Cumhurbaşkanı adayı gösterebiliyor, seçimi kaybedince de O kaybetti gibi ucuz bir bahaneye sarılabiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı’na sürekli yalan ve iftira atıp elin gavuruna şikayet edince Türkiye’ye nasıl bir katkı yapmış oluyorlar.

Türkiye’ye yatırım yapılmaz, gelmeyin dedikten sonra hangi yüzle yönetime talip olabiliyorlar, yoksa işleri güçleri fitne üzerinden muhalefet etmek olan siyasi karizmalarının ne kadar çizik içinde olduklarını ne zaman anlayacaklar.

Kısır muhalefet, vatan hainleri ile iş birliği, kendi parti adamlarına bile arsızca saldırmak nasıl bir anlayıştır.

Sürekli örnek verdikleri Japon siyasilerin, İngiliz siyasilerin gösterdikleri adamlığı bir kere bile gösteremezken hangi yüzle millet karşısına çıkıp bu sefer Tayyip’i indireceğiz diyebiliyorlar.

Her yenilgiden sonra nasıl oluyor da bir sonrakine diyerek taraftarlarına garanti verip ikna edebiliyorlar.

Siyasi ahlakın tanımı CHP’de bu mudur?

Ahmet TÜRKAN - HABERNAME

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 586 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , , , ,

öz akp liye katkı olsun
hatayi heçi
Öz akpli uyanmış akp tarikatının sona erdiğini anlamış tebrik ederim artık başkanlık sistemi değişmelidir öncelikle TBMM nin eğemenliği sağlanmalı ve ülkede demokrasiyi hayata geçirilmelidir Akp nin vicdanlı üyelerine sesleniyorum lütfen ülkeyi düşünün işsizlik ,suriyeliler ve İsraf bu ülkeye yapılan en büyük kötülüktür lütfen mücadele edelim
11 Aralık 2019 Çarşamba 09:59
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
dediğin doğru mu acaba
tc vatansever
sayın yazar dediğin doğru ise rantcılar idare eder çıkarcılar akp yi içten çökerttiler sıra bay kemale gelmiş olabilir bay kemal demokrat laik ülkenin aradığı bir başkan bir denemek gerekir selamlar senin akp tarikatına bağlılığın artık sonlanmalıdır çünkü yeni partileer olacak ö zaman birini seçersin
09 Aralık 2019 Pazartesi 21:58
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
sayın yazar sizi bizden başka okuyan yok galiba
öz akapeli
sayın yazar sizi bizden başka okuyan yok galiba çünkü başka yorum yok demek ki sizin akpliler sizi takipi bırakmışlar çünkü akp bitti akpliler de Davutoğluna ve Ali Babacana geçiyorlar böylece akp parti olmaktan çıktı tarikat olunca sona erdi Allahın takdiri böyleymiş yeni politika ülkemize hayırlı olsun Yeni sistem ise TBMMnin eğemenliğinde demokratik hayat başlayacaktır
09 Aralık 2019 Pazartesi 11:04
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
işsizliğin ve ekonomik krizin sorumlusu bay kemal değil
öz akapeli
işsizliğin ve ekonomik krizin sorumlusu bay kemal değil TBBM ni bay pas eden başkanlık sistemi ve Bay Reistir Reis bey ve Damat sarayın bütcesini % 50 ye yakın artırırken emekliye % 10.68 artırmıştır Ayrıca saray bir yetmedi 3 adet daha saray yaptırıyor israf bu güzel ülkeyi betona mahkum etti üretim unutuldu bir yiğit soğana muhtaç edildi Bu sistem bizim ülkemize ve milletimize uymaz derhal sistemden vaz geçilmeli TBMM eğemenliği tesis edilmelidir Reis bu sistemde israr ederse Bahçeli kendisin yerine oturacaktır yada Millet ittifakı iktidara gelecektir bay Kemal hak ediyor Yada Yeni Kurulacak partileriktidar olur Akp bitti tükendi iradesi kalmadı içi boş teneke dir Allah akp nin kötülüklerden milletimizi korusun
30 Kasım 2019 Cumartesi 21:59
Beğendim (3)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri