Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet TÜRKAN

CHP BU ÜLKEYİ YÖNETEMEZ….

25 Kasım 2019 Pazartesi

CHP'nin düştüğü duruma bak. İstanbul’a Başkan diye seçilen adam utanmadan memleketi gavura şikayet eder. Hangi yüzle ülkeyi yönetmeye talip olacak ki.

Ekrem'i şişiren kafalar hangi yüzle ülkeyi temsil edecekler.

Dünya beşten büyük deme cesaretini nasıl gösterecekler...

Hangi cesaretle alın gidin itlerinizi sınırımızdan diyebilecekler...

Yazıklar olsun bunların şereflerine...Tükürülecek yüzlerle mi temsil edecekler....

Sürekli kurultaylar yapıp genel başkan seçme yarışına giriyorlar, her seferinde birilerini aşağılayıp yarıştan saf dışı bıraktıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi süt liman dolaşabiliyorlar.

Muharrem İnce’yi bu Ülkeye Reis seçtirtmek için atmadıkları takla kalmadı, şimdi düşürdükleri seviyeyi ibreler göstermiyor.

Ortaya attıkları yalanları bir türlü izah edemiyorlar. Yenilir yutulur bir şey mi ki.

Zamanında Deniz Baykal’da Mustafa Sarıgül’e hırsız demişti, yarıştan saf dışı ettikten sonra sessizliğe büründü. Madem hırsız idi neden dava açmadı ve ya açamadı.

Kendi düştüğü sefil durumu neden kalkıp izah edemedi de koltuğu kaptırdığı adamın peşinden zavallı bir köle gibi sürüklenme yılışıklığını gösterdi.

Genel Başkanlığa yakışmayan kimliğini Vekil olarak nasıl oldu da gerine gerine gezdirebildi.

Seçilemezsem bir daha siyasetle işim olmaz diyen İnce adam, kendini bu kadar aşağılattıktan sonra seçilse ne olur.

Ederi beş para etmeyen siyasetle nereye varacaklarını sanıyorlar.

Kemal Kılıçdaroğlu bunca iftira, saldırı yaptıktan sonra nasıl oluyor da “Gel bakalım Muharrem” deyip Cumhurbaşkanı adayı gösterebiliyor, seçimi kaybedince de O kaybetti gibi ucuz bir bahaneye sarılabiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı’na sürekli yalan ve iftira atıp elin gavuruna şikayet edince Türkiye’ye nasıl bir katkı yapmış oluyorlar.

Türkiye’ye yatırım yapılmaz, gelmeyin dedikten sonra hangi yüzle yönetime talip olabiliyorlar, yoksa işleri güçleri fitne üzerinden muhalefet etmek olan siyasi karizmalarının ne kadar çizik içinde olduklarını ne zaman anlayacaklar.

Kısır muhalefet, vatan hainleri ile iş birliği, kendi parti adamlarına bile arsızca saldırmak nasıl bir anlayıştır.

Sürekli örnek verdikleri Japon siyasilerin, İngiliz siyasilerin gösterdikleri adamlığı bir kere bile gösteremezken hangi yüzle millet karşısına çıkıp bu sefer Tayyip’i indireceğiz diyebiliyorlar.

Her yenilgiden sonra nasıl oluyor da bir sonrakine diyerek taraftarlarına garanti verip ikna edebiliyorlar.

Siyasi ahlakın tanımı CHP’de bu mudur?

Ahmet TÜRKAN - HABERNAME

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 1196 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , , , ,

sayın yazar sizin chp li olabileceğinizi düşünmeye başladım
tc vatansever
sayın yazar sizin chp li olabileceğinizi düşünmeye başladım hala yeni yazmamakta direniyorsun chp yazısını reklam amacıyla kullandığınızı tahnin ediyorum Lütfen Davutoğlunu yazınız ve sonra yazı yazmasan da olur Cahape için teşekkür ederim
13 Ocak 2020 Pazartesi 21:50
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
sayın yazar Dücane Cündioğluile ilgili
tc vatanseverler
sayın yazar Dücane Cündioğlu ve Cübbeli Ahmet ünlü Hocaefendi ile ilgili görüşlerinizi merak ediyoruz bu konuları yazarmısınız Selam ve Saygılar sunarız
11 Ocak 2020 Cumartesi 21:11
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
sayın reis siz makamda oturuyorsunuz ama Sn Bahçeli iktidar
öz akapeli
Sayın reis siz makamda oturuyorsunuz ama Sn Bahçeli iktidarda Özal Irakta 1 koyup 3 alacaktı borçlu çıktı siz süriyede bataga saplandık Libyada ne olacağı belli değil Siz milletin macaraya sürüklenmesine müsade etmeyin Geçmişte İttihatçılar macarası hüsran oldu şimdi yok oluruz Ayrıca sizin Trump dostunuz sizi mahkum etmek için sürekli sizi hataya yokuşa sürüyor sonra tutuklaayarak yurd dışındaki paranızı CIA ya takip ettirmesi hayra alamet dağil siz basiret gözüyle değerlendirerek Ülkeyi yok olmaya götürmeyin yoksa size kimse hakkını helal etmez Lütfen Bu ülkenin ekmeğini yediniz üleye iyilik etmeniz gerekir yoksa torunlarınıza ne anlatacaksınız
08 Ocak 2020 Çarşamba 20:40
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
trump reisin mal varlığı tehditiyle İrana saldırtabilir
amerikadaki türk
trump reisin mal varlığı tehditiyle reisi İrana saldırtabilir yada libyada ve suriyede askeri kendi amacı için kullanabilir onun için reis trampa karşı durarak istifa ederek ülkeye zarar vermemesi gerekir biraz zor ama artık sona gelindi USA bize saldırmak için bahane arıyor Reisin sağduyu ile düşünerek Yerine Kılıçdaroğluna vermeli ve ülke kurtulmalıdır Danışmanlar Mehdiyi beklerken Süleymani gibi toprağı boylatır bu trump aman dikkat trumpa fırsat vermeden reisin veda etmesi gerekir
06 Ocak 2020 Pazartesi 11:55
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
evangelist gürcüler adaletiz partiyi tarihe gömdüler
eski akp li
evangelist gürcüler adaletiz partiyi tarihe gömdüler evangelist gürcüler akp nin üstüne beton attılar aynı zamanda Reisin siyasi hayatınıda tehlikeye soktular bu gürcü evanjelistler ranta sahip oldular yatırımlarını gürcüstana kaydırdılar Türkiyeden kazanıp paraları başka tarafa yatırdılar ülkemizi fakirleştirdiler
04 Ocak 2020 Cumartesi 18:35
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri