Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Demliyazılar

Türlü 08.01.2008

Salı :

TÜRLÜ

 Muskalı Kanadoğlu

Vah Kanadoğlu, sen bu hallere de düşecek miydin? Demek ki sen de muskalı çıktın. Helal olsun sana… Konuşurken mangalda kül bırakmayan, her daim Atatürkçülüğe sığınan, her daim yobazların bu devletin tek düşmanı olduğunu söyleyen, Türkiye Cumhuriyeti'nin laik, hukuk devleti diye diline pelesenk eden sen ve içinde de özene bözene sakladığın muska.

Heyhat dünya, sen nelere kadirsin. Hayatını muskaya bağlayan meczup Atatürkçü; Sabih KANADOĞLU…

..............

 Ah Gazzem..!

İçimiz kan ağlıyor, sızım sızım sızlanıyoruz televizyonda gördükçe Filistinli Kardeşlerimizi. Herkes tepkili bu olaya. Çünkü, vicdanlar el vermiyor. Amma içimizdeki bazı cüzdan sahiplerinin hâlâ vicdanları harekete geçmemiş. Amalarla, fakatlarla, ancaklarla Terör devleti İsrail'in de haklılık payı çıkarmaya çalışanlar var. İçimizdeki İsraillilerin acaba başı bedenden ayrılmış yavrucağı gördüğünde onu tıp fakültesinde gösterilecek bir kadavra olarak mı algılıyorlar?

 

Ah  Gazzem..!

Sen namazımda da varsın, niyazımda da..

Ah Gazzem…!

Sen tesbihimde de varsın, Kur'an'ımda da…

 

…….

 Virüslerin Avukatı Baykal

Açılımcı avukat yine sahneye çıktı. Demek ki kuyruk acısı bitmedi. Hep merak ediyorum ülkemizde kişiye göre mi hukuk sistemi var? Ben bunu beğenmedim başka hukuk sistemi getirin demeye kimsenin hakkı yoktur. 28 Şubat'taki hukuk sistemi neyse şu anda da o var. Her şey belli sistemde devam ediyor.

Baykal'ın çığırması acaba dedirtiyor insana; Ergenekon virüsü Baykal'a ve partisine de bulaştı mı? Yoksa insan durup dururken dalganın hemen ardından kükremezdi.

Ayrıca, bu Ergenekon Terör Örgütünün bir numarası bulunmadan dalgalar devam edeceğe benziyor. Bizim avukat da her fırsatta mübaşirler gibi çığırmaya devam edecektir mutlaka. Hey gidi Baykal hey. Bir âlemsin sen. Bir taraftan dindarlara her türlü desiseyi uygulayanların avukatlığını yapacaksın, diğer taraftan da çarşaf çarşaf açılım yapacaksın.

Aslında zavallı olan o açılıma aldanan zavallı başörtülü, çarşaflı hanımlar. Ne diyelim, onların da başları kapalı, ferasetleri de…

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 4982 defa okunmuştur
beyazelmas
beyazelmas
öncelikle sağlam kaleminizle en doğru ve yerinde konulara değindiğiniz için tebrik ediyorum .bu kadar açık yüreklilikle doğruları kaleme aldığınız için teşekkürler ediyorum YÜREĞİNİZE SAĞLIK
09 Ocak 2009 Cuma 12:42
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri