Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fatih AYDIN

SAFLARI SIKLAŞTIRIYORUZ

03.01.2017 19:32
Bu kadim Millet, var olduğu günden bu yana entrikalara maruz kalmış, en şeytani planları bertaraf etmiştir.

751 yılında Talas Savaşı ile başlayan İslam’ın hadimi olma şerefi, Karluklar’dan bu yana Türk Milleti’nin var olma mücadelesini baki kıldı.

Günümüzde yaşadığımız baskı ve baskınlar karşısında, Aziz Milletimiz Vatan Toprağımızın tek parçasını feda etmeyecek, birliğini ve dirliğini daha da sağlamlaştıracaktır.

Biz Türk – İslam Devletiyiz. Tarihi köklerimize dayandırdığımız bu husus hiçbir şekilde tartışmaya açık değildir. O halde, Türkiye sadece sınır içlerinde değil sınır dışında da Hadim-i İslâm olmanın gereğini yapmak zorundadır.

Aziz Milletimiz net olarak görmektedir ki; ardı ardına çok büyük projelerle kalkınma hamleleri yapan ve yeryüzünün her noktasına şu veya bu şekilde ulaşmaya çalışan Ülkemiz, şer odaklarınca engellenmeye çalışılmaktadır.

Son terör saldırılarını da bu şekilde görmek gerekmektedir.

O halde, birlik olmak ve safları sıklaştırmak vatan borcumuzdur.

Bil'vesile; Beşiktaş’ta, Kayseri’de, Ortaköy'de ve sair mahallerde meydana gelen müessif terör hadiselerinde Şehid olan asker ve polislerimize, hülâsa vatandaşlarımıza Allah (CC)’tan rahmet niyaz ediyor, Aziz Milletimize baş sağlığı diliyoruz.

Rabbim (CC) Ülkemizi ve Milletimizi görünür-görünmez düşmanlardan ve belalardan korusun inşaallah!

Hoşça bakın zatınıza!

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 3214 defa okunmuştur
Ortakoydekilerde mi?
Hakan Tartan
Fatih Bey Digerlerini anlarimda Ortakoyde barda olenlerde mi sehit? Biraz dikkat lutfen.
04 Ocak 2017 Çarşamba 07:59
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri