Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Furkan KUTLUYOL

Ak Parti-Cemaat Savaşı

03 Ocak 2014 Cuma

Dershanelerin kapatılması gündemiyle başlayan ve 17 Aralık operasyonuyla ayyuka çıkan Ak Parti - Cemaat kavgası, gün geçtikçe derinleşerek karşılıklı "aba altında sopa gösterme" derecesine kadar geldi.

 
Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu'nun geçtiğimiz gün twitter hesabından : " Dolar 2500 seviyesini bulabilir " ve aynı gazetenin muhabiri olan Mehmet Baransu da twiter hesabından : "Birkaç ayakkabı kutusu, altı kasayla kimyaları bozuldu. Başbakanlık emirli yolsuzlukla nasıl bir ruh haline girecekler merak ediyorum. " gibi göndermelerde bulunarak hükümete adeta gözdağı veriyorlar.
 
Taraf gazetesinin F tipi cemaate ait olduğunu sağır sultan bile duydu. Zaten artık kendileride saklamıyorlar.
 
Tüm tehdit ve gözdağılara rağmen Başbakan Erdoğan'ın da eyvallahı yok gibi...
 
"İnlerine kadar gireceğiz, didik edeceğiz" çıkışıyla Başbakan adeta meydan okudu.
 
Şahsen, Erdoğan-Cemaat tartışmasında Başbakan Erdoğan'ı cemaate yedirtmem. Erdoğan mı,cemaat mı ? deseler şuphesiz Erdoğan derim.
 
Bir vatandaş olarak, bu yolsuzluk ve rüşvet olayının bir komplo olduğuna inanıyorum.
 
Bir bireyin yolsuzluk yapabilmesi için bazı karanlık odaklar tarafından tüm şartlar oluşturulmuş ve bu karanlık odağın hedefindeki kişiler tuzağa düşürülmüş gibi görünüyor...
 
F tipi cemaat, hükumetin yolsuzluklarını ortaya çıkararak kendini temize çıkarmayı eğer hedefliyorsa bence yanılıyor.
 
Malum cemaatin, karanlık ve kirli ilişkileri zaten halkımızın malumudur.
 
Dershanelerin kapatılmaması için aslanlar gibi kükreyen, Afrikalı siyahi lider Nelson Mandela için taziye mesajları yayınlayan ama Bangladeş hükumeti tarafından idam edilen Molla Abdülkadir için gıkını çıkarmayan Fethullah Gülen, zaten samimiyet testinde sınıfta kalmıştır.
 
 
Bu cemaat-hükümet tartışmasında, F tipi cemaati eğer sıradan bir cemaat olarak görürsek büyük bir yanılgıya düşmüş oluruz.
 
Karşımızda her türlü kirli ilişki ve ittifak içinde yer alan ve bazı dış odaklar tarafından beslenen bir cemaat var.
 
"Muhtar bile olamaz" sloganlarıyla önce iktidar sonra başbakan yapılan Erdoğan'ın, darbecilere hesap sorduğu, Ergenekon, Balyoz vb. darbe planı içerisinde olanları hapse tıktığı vs... söylemleri meğer bir şehir efsanesinden ibaretmiş.
 
Şimdi eğri oturup, doğru konuşmak lazım...
 
Y.Akdoğan'ın “orduya kumpas yapıldı” açıklaması ve G.Kurmay'ın suç duyurusunda bulunmasından anlaşılıyor ki  VESAYETİ bitiren Ak Parti değil F tipi cemaatmiş.
 
Erdoğan, hiç bildiğimiz kadarda güçlü değilmiş.
 
12 yıllık iktidar sürecinde halen darbecilerin anayasasıyla yönetilen bir Türkiye var. 12 yıldır tek başına olan bir iktidar, halen yeni bir anayasa yapabilecek gücü kendinde göremiyorsa kimse çıkıp martaval okumasın.
 
Okul,yol,köprü yapmakla iktidar olunmuyormuş.
 
Okul kitaplarını bedava dağıtmakla,fakir fukaraya kömür dağıtmakla da olunmuyormuş.
 
Bu ülkede kısa bir sürede işçi, emekli ve memura %100'ün üzerinde zam yapanlar bile iktidarını koruyamadı.
 
Tabuları yıkmadan ne yaparsan yap iktidar sayılmazsın!
 
Ak Parti, merhum Erbakan Hoca gibi yeni bir darbeyle karşı karşıya...
 
Ama Erbakan Hoca, defalarca Ak Parti iktidarını bu konuda uyarmış ve uzun uzun Siyonizmin sinsi planlarını anlatmıştı.
 
Dinlemediler....
 
Bu Siyonizm merkezli F tipi yapılanmayı, iktidarına ortak eden Erdoğandı.
 
Şimdi "Besle kargayı oysun gözünü..." misali F tipi cemaat, Erdoğan'ın gözünü oyma derdinde.
 
Bu siyonizm merkezli F tipi darbeye karşı Erdoğan'ın yapacağı tek bir şey var. O'da özüne dönmek yeniden Milli Görüş gömleğini giymek ve en kısa sürede yeni anayasayı yürürlüğe koymaktır.
 
Yoksa Erdoğan kaybeder,Ak Parti kaybeder,Türkiye kaybeder,İslam coğrafyası kaybeder!
 
ve selam...
 
furkan_kutluyol@hotmail.com 
Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 6116 defa okunmuştur
islam coğrafyası neyi var ki?
ulvi
İslam dünyası ne kaybeder yahu.... Son 3 içinde gelişen laylar, içşne kapanan bir ülke, dışarı yanlızlaşan, tutarsız, içi boş politikalarla herkesi yanlız bırakan (mısır misali)siz kafa tutun bir akanızdayı deyip mantıklarını akıllarını çalıp gaza getiren şimdilerde ise hiç bir şey yapamayan bir politikayla mı herkese kafa tutarak ve kendi masum insanına zalimane tavırlarla düşmanlık yapan ve dış sermayenin çıkışları zemin hazırlayan politikalarla mı? rasyonel değilsiniz... Öğebilirsiniz ama karşı trafı kötüleyerek ve iftira atark değil? Onlar senin kardeşlerin yahu...
05 Ocak 2014 Pazar 00:15
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
ne demek siyonizm kaynaklı...
ulvi
Ben yıllardır bu camianın içinde hizmet ettim. Nasıl dersiniz? Bu camiadaki insanların her şeyleriyle kendilerini ailelerini, çocuklarını bu hizmete adamış olduğunu, geçmişte dünyalık bir beklentileri olmadan 12 ayın 8-9 ayını maaaş almadan yaşayarak bu noktalara allah ın izniyle geldiklerini bilmelisiniz. Her tıkanmışlıklarda Alalh ın kapıla açacağını çok iyi bilirler onlar. Bu fitneden nasıl çıkacaklarını çok iyi biliyorlar. Bir müminin bu tür iddialarda bulunması çok ağır. Rabbe deağır geleceğini tahmin ediyorum. Litfen kalbinizi tekrar yoklayınız. Bu iftiralar ortaya çıkarsa sonucu bu dünyada olmaz sadece.. Hesap ağır olur. Ne demek siyonist kaynaklı? Bu hareket Anadolu dan çıkmış tertemiz insanımızın kendinden örnekler ortaya koyduğu tertemiz bir harekettir.... Ne kadar zayıfsınız bu fitneyi kavrayamıyorsunuz. Bu kadarı insaf!!!
05 Ocak 2014 Pazar 00:08
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
kafalarınzı çok karışık
ulvi
Karanlık heyetlerin tüm dedikodu ve fısıltılarına, vesveselerine hepiniz inanmışsınız. Camianın tüm kurumları bunun böyle olmadığını günlerce yazdı... Yalan haberler, iftiralar ki delil verilmeyen iddialar iftiradır. Kendinize gelip insaflı düşünün... Masum bir camiaya iftira atmak sonuç itibariyle kötü bir şekilde geri döner.zaman her şeyi ortaya koyacak, geçmişte de olduğu gibi herkes mahcup olacak... Buna adım kadar inanıyorum. Allah için insaflı olun.
05 Ocak 2014 Pazar 00:01
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
doğru değil Nasıl dersiniz ya insaf!
ulvi
Taraf gazetesinin F tipi cemaate ait olduğunu sağır sultan bile duydu. Zaten artık kendileride saklamıyorlar. Tamamen yalan ve iftira... Nasıl cesaret ediyorsunuz buna ya....Elinizi vicdanınıza koyun. İnsaf...
04 Ocak 2014 Cumartesi 23:55
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri