Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

CUMHURİYET'E BAYRAĞA SAHİP ÇIKAN GÖNÜLLERE SELAM OLSUN

29 Ekim 2013 Salı

Bir ülkeki küllerden yeniden kocaman bir ülke yapan; anası, babası, dedesi, nenesi ve bebeğiyle, çocuğuyla alevisi, sünnisi, çerkezi, boşnağı, muaciri, arnavutu, kürdü ve türkü ile, karadenizlisi, akdenizlisiyle, marmara ve doğusuyla bir bütün olarak kenetlenmiş güzel insanların, toprak toprak diye canlarını feda etmiş o yüce ataların yokluklar içinde kazandıkları ülkedir Türkiye'miz.

1383118_10151796768213248_1469185762_n.jpg

Türkü, Kürdü, alevisi, sünnisi, çerkezi, boşnağı, muaciri, arnavutu ile tek gönül tek vücut olmuş, tek bayrak, tek toprak bilinciyle hepimiz insanız, bilinciyle doğusundan batısına kuzeyinden güneyine her karış toprağa gel hep birlikte sahip çıkalım olmadı zorluk çeken ülkelere de el uzatlım bilincini şiar edinmiş ne güzel ne yüce gönüllerdir bu gönüller. Bayrağı, toprağı reklam amacıyla kullanmayan çünkü bilir ki o bayrak da o toprak da o marşta öylesine oluşmamıştır o yüceliklerde ataların kanları o yüceliklerde Rabbimin kutsaması vardır. Ey bu toprakları herşey pahasına bütün olarak tutmayı başaran zorluk duyan komşusuna gönlünü açan elini uzatan bu güzel ülkemiz Türkiye'mizin her ferdinin Cumhuriyet Bayramları bayramları kutlu ve mutlu değerlerimize sahip çıkan insanlarımıza, şehitlerimize, gazilerimize selamlar olsun.

Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, gazi ve şehitlerimizin aziz hatıralarını rahmet ve minnetle anıyoruz

Cumhuriyet Bayramımızın 90. yılı kutlu olsun. Sadece sınırlarımıza değil tüm sınırlarımız dışına Sevgi kardeşlik birliktelik ve ışığını götüren her yüce gönüle her nurlara selamlar ve dualar olsun.

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 2612 defa okunmuştur
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri