Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

D'li Cümleler

25.03.2015 09:13

D’li Cümleler

İlk kitabının heyecanı her halinden belli oluyordu. İçindeki o güzel duyguların dışavurumuydu ilk kitabı. İlk kitap ilk çocuk gibi heyecan verir, uzun bir süreçtir beklenen, kah sancılı kah heyecan verici içinde binbir ümit besler o bekleyiş…  Güneşin doğuşunu bekler gibi, güneşin batışında gizil kalmış o duyguların güneşin doğuşuyla açığa çıkarcasına yürek çarpıntısı veren bir duygulanımdır ilk kitap heyecanı.

Çocukluğumun gençliğimin eskimeyen dostlarından; kendinin deyimiyle; “sanal ortamda o kadar çok arkadaşın var iken reel yaşamda kaç gerçek arkadaşın var”. İşte biz ikimiz arkadaştan öte kardeşlik duygularının yoğun olduğu ve hala da görüşmekten zevk aldığım mutluluk duyduğum sevgili arkadaşım güzel olumlu her durumunda gurur duyduğum yazarımız Deray Yurdakul.

Herbirimiz hayat denen bu çarkta çeşitli roller yüklenmişizdir. Bu rolleri layığıyla yapıp toplumda saygın yerlere gelmiş iki su damlasından su damlası ama donanım ve birikimimizle okyanus olmaya hazır hayatı seven gerçekten içimizle gülen, ruhumuzla aydınlananlarız.

Deray’cığımla ilk kitabının söyleşisi sonunda kitabını bir gecede bitirmek haz vericiydi. Gerçekten güzel duyguların, içinizde açacak yeni umutların yeni fidanların başlangıcı olacaktır D’li Cümleler.

Arkadaşıma hayat yolunda mutluluk dileklerimi iletirken devamını beklediğimi bildirmek isterim. Siz kıymetli okuyucularıma da D’li Cümleleri okumanızı öneriyorum. Zira her satırında kendinizi  bulacağınız, her satırında içinizde hayatınızda  yeni başlangıçlar, yeni fidanların yeşereceği gül bahçesinin o huzurunu bulacağınız duygulanımlarla dolacağınız bir kitap. Kah huzur verici kah hayatın dikenli yollarını size içinizi acıtmadan yaşatacak güneş kadar sıcak okyanus kadar derin bir derya.

D’li Cümleler...

İşte bu güzeliğe ulaşacağınız noktalar…

D&R: www.dr.com.tr/…/Ed…/Deneme-Yazin/urunno=0000000631598 
Kitap Yurdu: www.kitapyurdu.com/kitap/dli-cumleler/359741.html 
İdefix: www.idefix.com/…/dli-cumleler-deray-yurda…/tanim.asp… 
Hepsi Burada: www.hepsiburada.com/…/dli-cumle…/productDetails.aspx…

https://www.facebook.com/pages/DLi-C%C3%BCmleler/339520089563007?fref=ts

 

 

 

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 7894 defa okunmuştur
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri