Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

EY SEVGİLİ....

31.07.2016 17:37

Ey sevgili!!

 

Diye söze başlayan bir başkumandan ….

Ezanlar susmasın diyen bir milletin reisi

15 Temmuz 2016 mahşerin yaşandığı Müslüman ülkesi olarak Türkiye’nin de bir Suriye bir Libya bir Mısır yapılmaya çalışıldığı bir zaman. İstikrarı bozmak Müslüman dünyasında dikkat çekmeye başlayan bir ülkenin milletin sona erdirilmesi yolunda Gezi Olaylarının son noktasını koymaya teşebbüs edilen bir kalkışma bir utanç bir insanlıktan çıkış bir Birleşmiş Milletler bir İnsan Hakları Sözleşmesini hiçe saymak adına yapılan bir girişimdir. Darbe değildir bir soykırımdır bir yok ediştir. Müslümanlığı Türklüğü bitirme girişimidir. Göklerden gelen karara aykırı harekettir Rabbimin lafzının bulunduğu kuranın hiçbir ayetinde yazılmayan öngörü gerçekleştirilmeye çalışılmıştır. İncil Tevrat zebur ve tüm misypner faaliyetlerin hayata geçirilme girişimidir. Yine Siyonizm yine misyonerlerin yine senyör ve senatörlerin verdiği kararların uygulanma girişimidir. Yine görünmeyen o evliyaların torunları yine şehitlerin ruh bulup hep birden karşı çıkışıdır bu girişimin sonucu. Yine şehitler yine gaziler yine toprağın denizin şehit kanıyla yıkanmasıydı girişimin sonucu. Yine tokadın aşk ettirildiğiydi girişimin sonucu. Yine Türkün gücünün al ve ayyıldızlı bayrağın altında birleşme ile sonuçlanan girişimdir.

Yine ille de vatanım diyen bir milletin şahlanışıdır girişimin sonucu. Bu topraklar benim tecavüz edemezsin alamazsının sahip çıkıştır girişimin sonucu.

Ey toprağa düşmüş şehidim ey bir damla kanı yere düşen gazim ey saçının teline zarar verilmiş teyzem amcam, ruhun üflenmişken yaşam hakkın elinden alınan rahimdeki bebek gözün arkada kalmasın Allah gören bilen duyan ve işitendir. Bu vatan evlatları kanının son damlasına kadar vatanına uzanacak ne olursa olsun kökünden kıracak ve kıracaktır. Belaları defetmek için Allah bu milletledir….

 

Tüm şehitlerimize rabbimden rahmet diliyorum tüm halkımıza sabırlar güç ve rabbimin yardımını diliyorum

 

Selam ve dua ile…. 

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 2912 defa okunmuştur
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri