Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

GÜN BUGÜNDÜR ARTIK

07 Eylül 2015 Pazartesi

Yine başrollerde emperyalist güçler, yine küresel ekonominin devi olarak geçen dünya liderini barındırdığını söyleyen ülkeler...

 

Yine aynı kumpas aynı oyunun içinde bir ülke değil adacık olarak görünen Türkiye'm. Sömürge imparatorluklarının yuvası İngiltere, Fransa, Almanya ve elbetteki en başta 16 koloninin bir araya gelip aslında İngiltere'nin sömürgesi olan ABD. 

 

Türkiye yine bir sınavdan geçiyor hatta geçiriliyor. Türkiye'nin yıllardır ayak oyunlarına kul köle olan yönetimleri sayesinde onlar pastayı bölüyorlardı. Bir Afganistan, Bir Libya, bir Pakistan ve bir Japonya ile aynı kefede görülen Türkiye iç ve dış mihrakların lokması konumunda iken ne olmuştu da bir anda dünyaca adı duyulan bir ülke olmuştu. Bu durumdan kimler hangi ülkeler rahatsız olarak illegal kurulan terör örgütlerinin eline verilmişti. Kimdir terör örgütü mensupları diye bir soruda elbette ki küresel ekonominin liderleri aklımıza gelecektir.

G20 Zirvesi için gelecek ülke yetkilileri savaş gemilerinde kalacaklarmış. Bırakınız kalsınlar onalr da biliyorlar ki kendi yarattıkları örgüt kendini öldürme planına doğru yol almaktadır. Onlarda biliyorlar ki Türkiye toprakları onların değildir. 

Bir Saddam bir Kaddafi'nin ülkeleri gibi görülmektedir artık Türkiye. Ülkemiz aslında 2015 lerde bir kurtuluş savaşı içindedir evet yanlış okumadınız tamamıyla kurtuluş mücadelesi veriyoruz. 

Borcu karşılığı alınmayan lakin toprakları parsel parsel İngiliz Fransız hatta hatta Suudi şeylerine verilen ülkemiz toprakları maalesef ki şu anda Kurtuluş Savaşı çıkarılarak içerdeki maşalarla ülkemizin sonu hazırlanmaktadır. Buna destek veren ey içerideki zatlar beyefendiler bu topraklar size de kalmaz unutmayın zira sizler sadece maşasınız ve gün gelir öncelikle sizin kelleleriniz alınacaktır ya da meydan da ibreti alem için sallandırılacaksınızdır. Zira siz de bilirsiniz ki bugün onlara yaptıgınız casusluk için size madalya takmazlar neden bilir misiniz yarın onlara karşı olmayacağınızı bilemezler. Sizi bu kişiliğinizden dolayı elelrinden tutuyorlar. Ağzınıza bir parmak bal çalıyorlar siz o tadı unutana kadar onlar da sizi unutacaklar. Uyanın artık ...

Ülke elden gidiyor siz hala koltuk derdindesiniz. Ülkeyi elbirliğiyle kuratacağımıza kurtarmak isteyenlere de artık engel olmayın. Yapamadınız işte sandıktan çıkan halkın iradesi dediniz bir araya gelip kuramadınız ülkeyi başsız bırakmaktı niyetiniz. Kişisel egolar ülke çıkarlarından üstün değildir. 

Müslüman ülkeler acı ve kan kokuyor. Çocuklar sahillere vuruyor hala akıllanmıyorsunuz. Bu ülke hepimizin zihniyeti ile yönetim için imkan sunulan bireyleri aforoz misali karalıyorsunuz neden o koltukta ben yokum diye. Biraz hukuk okuyun hem de satır satır biraz insan hakları okyun hem de satır satır. En önemlisi biraz tarih okyun ama doğru yazılan tarihi. Biraz kuran okyun allahın kelamını okuyun. 

Bu kadar bencillik yeter bu kadar koltuk sevdası yeter. Müslümanın müslümana el uzatmadığı dönemde uzatılan el ülkemizden de ve bütün kargaşa buradan çıktı. Siz hala baştakiler ne almış ne götürmüüş onun derdindesiniz merak buyurmayın kimse bişi götüremez zira bunca yapılan şeyleri görseniz hak verirsiniz. Gemiciği varmış olsun neden olsun çünkü hangi ülkenin liderlerinin oglunun kızının tekelinde değil ülkenin her yönden yönetimi sahip çıksınlar her yönden bırakın. 

Dindarmış bırakın dindar olsunlar. Papaya kardinala el pençe divan duran sizler düne kadar her mahallede apartmanlara kilise yaptıran zihniyet biraz düşünün şapkanızı önünüze alıp. Sizler müslüman ümmetisiniz sizler aslı korunarak bugünlere gelen bir kutsal kitaba kurana sahiipsiniz. Yaşanlarına uygulanan bir kutsal kitap olmaktan çıkan bir zihniyete nedir bu aşkınız. Kızlarınızın çoğu evlenmeden bebek bekliyor benim bedenim diyor erkek evlatlarınız benim elimin kiri diyor. Nedir bu ahlaksız yaşama özenti. LGBT diye bir ekip kurulmuş siz bilmezmisiniz ne kavimler yıkılmıştır allahın gazabına uğramıştır. Vücüdüm güzel diye açılıp saçılanlar sen kul hakkı aldıgğının farkında değil misin?

İşte özendikleriniz bunlar bizim ananemizi yok edercesine. İstemiyoruz biz böyle bir yaşamı ve zihnniyeti. Alkol tüketerek kendinden geçen bir toplum uyuştuucu kullanarak kendini bitiren bir toplum içten içe çöküyoruz artık uyanın.

 

Gün bir olma günüdür ülkemiz bitiyor ...

 

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 4742 defa okunmuştur
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri