Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

HAYALLERİM GERÇEK OLDU...

30 Ekim 2012 Salı

Ben sade bir vatandaşım ben bir kadınım.Tek görevim eşimin yanında her durumda bulunmaktır. Bu benim en elzem görevimdir ve sorumluluğumdur. Ben tüm kadınları temsil eden bir konumda olarak eşimin makamından kaynaklanan her türlü etkinlikte her türlü gezilerde her türlü etkinlikte eşimin yanında olmalıyım. Ben devlette yetkili olmalıyım çünkü ben sadece ve sadece kadınların, ezilmişlerin, ötelenenlerin temsilcisiyim. Ben kendimi her ortamda kabul ettirmeliyim ki benim gibi ezilmiş kadınların ben gibi ikna odalarında işkence görmüş kadınların haklarını korumalıyım ülkemde ben de varım biz de varız diye kadınların koruyucusu olma görevi bana verilmiştir. Ben istersem önümde mutfak önlüğüm istersem blue jeanle ıstersem de evde giydiğim kıyafetimle devletin her ortamına girmeliyim ben bir kadınım. Kocam beni istiyor yanında görmek istiyor her davette her etkinlikte bana sen olmalısın biz bir aileyiz diyor. Ben halkım, halkın sesiyim ben her yerdeyim ben ezilmiş değilim ben itilmiş değilim. Ben her hayır işinde anaçım kurnazım. Hemen anlatayım neden kurnazım. Ben ihtiyacı olan ülkeler için kurbanda düzenlenen kermes için poğaça veya börek satarken 3 TL lik alışveriş yapandan 10 TL verdiyse tamam siz kalanını bağışlayın deyip unutturmaya çalışanım. Eğer ki karşımdaki 10 TL yi tamamlamak için bişi alacaksa 10 TL daha var mı diye soranım ben. Karşı tarafa ayak üstü ikna ortamı hazırlayanım ben. Ben o garibanların hakkı hukuku peşindeyim. Banane benden poğaça börek alanın ne kadar yardım yapmak istediğinden ben kurnazım ve alırım. Çünkü bana bu görev verilmiştir benim görevim sadece bunu satmaktır ne pahasına olursa olsun. Ben hayır işi yapıyorum çünkü Uganda’ya kurban için yardım göndereceğim ben !!

Ben vatandaşı yüceltenim, itilmişi kakılmışı en yukarılara çıkaranım ben !! Ben onların temsilcisiyim. Ben halkçıyım ben milliyetçiyim. Ben hemcinslerime çağ atlatanım. Ben özgürüm, ben saçı uzun aklı kısa denilenlerden değilim zafer kazanmış amazonum ben. Hayallerim tek tek gerçek oldu özlemlerim bir bir yerini buldu.

Ama tek sorum şu benim de aslında bunu ben nereye kadar götürebilirim? İnşallah bu bana kabus olarak dönmeyecektir. Ama ben inanıyorum beni dualarım koruyacaktır biz beraber hemcinslerimle asla bu günleri arayacağımız rüyalara dönmeyeceğiz....

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 2918 defa okunmuştur
Hidayet Duasi
Misafir
Allah(CC) size ve hepimize hidayet nasib eylesin. Sirat-i Mustakim'e getirsin bizleri. Yazik halimize...
31 Ekim 2012 Çarşamba 19:22
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri