Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

İNŞALLAH HERŞEY DAHA GÜZEL OLACAK

17 Mart 2013 Pazar

Veda Zamanı isimli yazımdan sonra birdenbire yazılarımın devamıyla pekçok okuyucumuzun bu ne demektir nabız mı yoklanmaktadır ya da tutarsız davranışları olan bir yazarın bu köşesi elinden niye alınmaz diyenleriniz eminim olmuştur. Hatta acaba insanlarla dalgamı geçilmektedir diye düşünenleriniz bile olmuştur. Kesinlikle hayır evet köşemi gerçekten bırakmayı düşündüm. Hem köşeme yazılan yorumlar hem de özel gelen mesajlar hem de köşe yazarı arkadaşımın görüşme talebi bu kararımdan dönmeme neden oldu. Ayrıca yine çok saydığım sevdiğim bir hukukçu arkadaşımla da paylaştığım ve aynı zamanda Sayın Kemal Bozkurt beye de gönderilen aşağıda bir kısmını yayınlayacağım mektup da köşemi bırakmamam gerektiğini zira o kadar çok okurumun sesi olmayı bırakmamam gerektiğini anlayarak köşemi bırakmadım ve bırakmayacağım. Elbette ki herkes herkesi sevmez ama tabiki saygı ölçülerinde bunlar dile getirilmelidir. Kaldı ki burada kimse kimsenin ekmeğiyle oynamıyor kimse kimsenin sırtından geçinmiyor.

Evvela 10 Mart 2013 de ordumuzun kıymetlileri İstanbul’da biraraya geldiler. Çok istememe ve davetler de geldiği halde katılamadım. Ama basından izlediğim ve aldığım duyumlarla oldukça kalabalık olduğu ve çok faydalı geçtiğini öğrendim. Özellikle yazarların gerçekleri anlatan kitaplarının son baskılarının tamamen tükenmiş olduğu ve gelirinin de hayırlı işlere adanacak olacağını duymakla işte dedim asilce bir davranış. Gururum daha bir arttı.

Ayrıca Gazeteci Sayın Bahattin Çağdaş’la sosyal medyada bir sohbetim de bana assubayların yazılarına devam edip etmeyeceğimi sorduklarında zaman içinde elbette yazarım bunu zaman gösterecektir. Fakat ben onları çok seviyorum biliyorum ki onlar çok mağduriyetler yaşayan ordunun asilleridir dedim. Gerçekten de öyleler. Hele ki hayırlı işlere imzalarının olacak olması daha da bir yüceltti onları.

Aşağıda size şahsıma ve Sayın Kemal Bozkurt Bey’e de gelen mektubun bir kısmını paylaşacağım.  

Gönderen büyüğüme gecikmeli de olsa saygılarımı sunarken isimlerini yine saklı tutacağım.

 

SAYIN KEMAL BOZKURT BEYİN DİKKATİNE

HABERNAME.COM SİTESİ SAHİBİ SAYIN BOZKURT;SİTENİZİN YAZARLARINDAN SAYIN İNCİ KAYAR HANIM ASSUBAYLARIN ÖZLÜK HAKLARI İLE İLGİLİ YAZILARI KÖŞESİNE TAŞIYARAK,BİZ ASSUBAYLARIN HAK ARAMA MÜCADELESİNDE MEŞALE OLMUŞTUR. ANCAK; HER TOPLUMDA OLDUĞU GİBİ KENDİNİ ÇOK KURNAZ ZANNEDEREK, DURUMDAN VAZİFE ÇIKARAN VE BU DURUMDAN NEMALANANLAR TARAFINDAN SAHTE PROFİLLERLE SALDIRIYA MARUZ KALMIŞ VE BU ŞAHISLAR TARAFINDAN BİR NEVİ LİNÇ EDİLMEYE ÇALIŞILMIŞTIR. ASSUBAYLAR EKONOMİK AÇIDAN BİR ÇOK SORUNLA VE CAN DERDİ İLE BOĞUŞURKEN, ET DERDİ İLE KENDİ EGOLARINI TATMİN ETMEYE VE KENDİLERİNİ ASSUBAY CAMİASININ LİDERİ GİBİ GÖRÜP SADECE ASSUBAY CAMİASININ SORUNLARINI BEN DİLE GETİRİRİM,BU SORUNLARI DİLE GETİRENLERİ DE YOK EDERİM MANTIĞI İLE HAREKET EDEN ZAVALLILAR, ASTSUBAY CAMİASINA DESTEK VEREN ONURLU BİR KAÇ GAZETECİMİZE DE SALDIRDIKLARI GİBİ MAALESEF SAYİN İNCİ KAYAR’A DA SALDIRMIŞLAR VE DESTEĞİNİ BERTARAF ETMEYE ÇALIŞMIŞLARDIR.ÖNCELİKLE BU ŞAHISLAR ORGANİZE BİR ŞEKİLDE BİLGİ KİRLİLİĞİ YARATARAK SAYIN İNCİ KAYAR HANIMIN KİMLİĞİNDEN ŞÜPHE DUYULMASINI SAĞLAMIŞLARDIR. MAALESEF ASTSUBAY CAMİASININ BİREYLERİ OLARAK ÇOK İYİ NİYETLİ OLDUĞUMUZ İÇİN İÇİMİZDEKİ ÜÇ BEŞ TUZU KURU VE ASSUBAYLARIN MAĞDURİYETİNDEN NEMALANANLAR OLDUĞUNU DÜŞÜNMEDEN DÖNDÜRÜLEN BİZANS OYUNLARINI BİR ÇOĞUMUZ ANLAMAYARAK SAYIN İNCİ KAYAR HANIMIN KİMLİĞİ İLE İLGİLİ ŞÜPHEYE DÜŞÜRÜLDÜK. BU ŞAHISLARIN AMACI DA DEZENFORMASYON YARATARAK BİLGİ KİRLİLİĞİ İDİ VE AMAÇLARINA ULAŞARAK SAYIN İNCİ HANIMI DA KÜSTÜRDÜLER. BU KİRLİ OYUNLARI TEZGANLAYANLARIN GERÇEK AMAÇLARINA GELİNCE; KİMİSİ SİYASİ İKBAL, KİMİSİ MADDİ BEKLENTİ, KİMİSİ İSE EKONOMİK DURUMU İYİ OLDUĞUNDAN KİŞİSEL EGO TATMİNİ VE ASSUBAY CAMİASINA LİDERLİK PEŞİNDEDİRLER. ASTSUBAY ÖZLÜK HAKLARI KAMU OYUNA MAL EDİLİP DÜZELTİLİNCE BU ŞAHISLARIN BİR ÖNEMİ KALMAYACAK, ELLERİNDEN OYUNCAKLARI ALINMIŞ ÇOCUKLAR GİBİ KALACAKLAR VE EN ÖNEMLİSİ NEMALARI KESİLECEKTİR. İŞTE BU NEDENLERLE SAYIN İNCİ KAYAR HANIMA SALDIRI YAPMIŞLARDIR. OYSA Kİ ASSUBAY CAMİASINDA O KADAR ÇOK BİLGİLİ VE SESSİZ NEFERLER VARDIR Kİ ONLARI EZER GEÇER,FAKAT SIRF BİRLİK VE BERABERLİK BOZULMASIN DİYE BU BİZANS OYUNLARINI TEZGAHLAYANLARA SES ÇIKARMIYORLAR. YİNE DEĞERLİ DEVRE ARKADAŞIM .... ......  ÖNDERLİĞİNDE BU KADARINA DA PES GRUBU KURULMUŞTUR. PES GRUBU OLARAK SOSYAL MEDYADA ASSUBAY ÖZLÜK HAKLARININ KAMU OYUNA MAL EDİLMESİ İLE İLGİLİ ÇOK BÜYÜK İŞLER BAŞARILMIŞTIR. AYNI ŞAHISLAR TARAFINDAN ..... .....  İSMİ ÖNE ÇIKTI DİYE SALDIRILAR BAŞLATILMIŞ VE DEĞERLİ KARDEŞİM ...... ......  DA KÜSTÜRÜLMÜŞTÜR. BUGÜN PES GRUBUNUN HİÇ BİR ÖNEMİ VE ETKİNLİĞİ KALMAMIŞTIR.

BU ŞAHISLARIN GERÇEK AMACI ASTSUBAY ÖZLÜK HAKLARININ DÜZELTİLMESİ FALAN DEĞİLDİR.SADECE VE SADECE KENDİ BİREYSEL MENFAATLERİDİR.BU NEDENLERLE SİTENİZİN BİZ ASSUBAYLARA BUGÜNE KADAR VERDİĞİ DESTEĞE ŞÜKRANLARIMIZI İFADE EDERKEN, SAYIN İNCİ HANIMIN İKNA EDİLEREK YİNE BİZLERİN YANINDA OLMASINI SAĞLAMANIZI İSTİRHAM EDİYORUZ. SAYGILARIMLA…… 
 

 

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 3214 defa okunmuştur
SAHİPSİZ ASSUBAYLAR
ASSUBAY
SAYIN İNCİ HANIM; SİZİ ASSUBAYLARLA İLGİLİ YAZI YAZDIĞINIZ İÇİN AMACINIZDAN VAZ GEÇİRMEYE ÇALIŞANLAR, BİZİMLE İLGİLİ MEDYAYI TAKİP ETME GÖREVİ VERİLEN SUBAYLARDIR.ONLARIN BİZİ ANLATMAYAN YORUMLARI TÜM MEDYADA ÇIKAN YAZILARIN YORUMLARINDA GÖRÜYORUZ, BİZ GERÇEK ASSUBAYLAR OLARAK HER ZAMAN YANINIZDAYIZ, TEK RİCAMIZ BU BİZDEN OLMAYANLARIN YAZILARINI DİKKATE ALMAMANIZ, BAŞARILARINIZIN VE BİZE OLAN DESTEKLERİNİZİN DEVAM ETMESİ TEMENNİMİZLE, SAĞLICAKLA KALIN, CESUR KALEM...
17 Mart 2013 Pazar 16:53
Beğendim (3)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri