Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

NİL YİNE KAN GÖLÜ

16 Ağustos 2013 Cuma

Bitmez tükenmek bilmeyen firavunların varlığıyla Nil yine kan gölü Nil yine gözyaşı. Çok şükür ki ülkemiz Peygamberler diyarı, çok şükür ki ülkemize ulaşan kötü amaçlı eller kırılıyor çok şükür ki Marmaramız, Karadenizimiz, Akdenizimiz ne Nil ne de Kızıldeniz olmuyor.

Mısır Firavunlar ülkesi. Rabbime karşı hayasız yaşamlarıyla yok olan bir kavmin izlerinin silindiği ama Firavun’un Rabbim tarafından gelecek nesillere ders vermek amacıyla secdeye duran hiç bozulmamış bedeni bile ders olmuyor bu kan dökücülere. Rabbimin çeşmelerden yollardan akıttığı kanlı suların, betin bereketin bitirildiği, ol emrinin sadece Rabbimin yapacağı unutulmuş olmalı ki yine yollardan bu sefer firavunlar sayesinde kanlar akıyor katler oluyor.

Nedir dünya üzerindeki kan kokusu, barut kokusu, yanık beden kokusu? Nedir bu aymazlık nedir din savaşlarının yeniden hortlatılması ve ortaçağlara dönme gayreti nedir? Nedir şeytana tapıcıların bu kadar rahat görevlerini icra etmeleri. Nedir? Nedir ? karnında bebeğiyle canlı canlı yakılan kadınlar? Her yer kan, ölüm, her yer nefret. Suskunluk niye? Gözler önünde soykırım olurken bu kadar rahatlık niye? Sonunda beklenen Allahın cezası mı olacaktır bu mudur beklenen? Tüm dünya karışık Avrupa hariç Müslümanlara yapılan bu soykırım nedir? Ey nerdesiniz neden susarsınız neden önlem almazsınız. İnsanlığın bitirilmesine seyirci kalanlar nerdesiniz? İnsanları otların arasına toplayan vahşilerden farkınız nedir? Bu Suskunluk nedir? Bu üç Maymunu oynamak nedir? Bilmez misiniz ki yaşam herkesin hakkıdır? Rabbim dinleri ırkları yaratmışken siz şeytana tapıcılar hangi üstünlükle Rabbin bu uygulamasına yaradılışın gayesine yaradılışın yaratılmasına karşı gelirsiniz? Ey şeytanın arkadaşları nasıl bir aymazlıktır onca insan ölürken balolar, partiler yapmak. Dünyanın sonu yakındır kıyamet yakındır. Zira insanlıktan çıkılmıştır. Çıkılmışsa ki artık dünyanın sonudur. Bu toplumların Rabbimin büyüklüğüyle yok edilip yeni bir yaradılış yapacağı zamanlardır. Zira o herşeyi gören ve işitendir.   

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 2154 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

6191 SAYILI YASANIN TEKRAR MAĞDUR ETTİĞİ MAĞDUR İNSANLAR.
AHMET GÜNDÜZ
mAĞDUR KELİMESİNİ KULLANMAK İSTEMİYORUM.hAK KAYBINA UĞRAMIŞ YASA MAĞDURU İNSANLAR DEMEK İSTİYORUM.1960 YILINDAN BU GÜNE KADAR ÇEŞİTLİ BAHANELER İLE YASALARA MUHALEFET İLE UYDURUK BAHANELER İLE tsk DEN AYRILAN VE EBEDİYETE İNTİKAL EDEN O GURU ABİDELERİNİN HAKLARI NE OLACAK.KUL HAKKI İLE GELİNMEZ DİYE FETVA VERENLER NEREDE DERSİNİZ CAMİ AVLUSUNDA NE HASBIHALİ YAPIYORLAR DERSİNİZ DÜŞÜNMEK GEREKMEZ Mİ.Haklarımız görmezden gelenler bir gün onların da yasalar karşısında aciz duruma düştükleri olmayacak mı dersiniz .GASP EDİLEN VE 6191 SAYILI YASA İLE BİR DAHA GASP EDİLEN VE MAĞDUR EDİLENLERİN HAKLARI NE OLACAK SAYIN YAZARLARIM DÜŞÜNÜRLERİM.BÜYÜKLERİM, MİLLET VEKİLLERİM,LÜTFEN MAĞDUR İNSANLARIN GASP EDİLEN HAKLARINI LÜTFEN GÜNDEMDE TUTUNUZ.HAK VERİLMEZ ALINIR AMA NASIL.YASA NEREDE SÖYLEMEK İSTEMEDİĞİM KELİMELERİ KULLANMAK TA İSTEMİYORUM.HER ŞEYİNİZ BEDAVA İNİ SIRTIMIZDAN.AHMET DEDE /ESKİŞEHİR
20 Ağustos 2013 Salı 16:15
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
memur sicil affı
ahmet gündüz
SAYIN İnci hanım. Geldik gittik yine size yazma ihtiyacım nedeni ile aşağıdaki konuları gündeminize almanız dilerim.6191 sayılı yasayı çıkardılar belli kesimin sofrasına üç tane zeytin verdiler dalları da vardı.Şimdide memur sicil affı dediler.Uz.Er yasası kapsama alanı içine alındı sicil affından belli bir kesimin yararlanması için yasa çıktı ama.Çıkmayan kapsama alanı içine alınmayan suçsuzların olduğuna hala daha da inmanmayanlar var.28 şubat döneminde suç lu sayılan ve TSK dan ihraç edilenlerin geri dönmesi bir mucize haklarında mahkeme kararı var,mahkeme kararı kaldıurmnadan hemen iler marş marş her şey tamam.kimisi albay oldu kimisi ceza evinde 7 yıl yattı beraat kararı olmadığı halde görevine kaldığı yerden başiladı.Bu nasıl yasa kim çıkardı böyle bir yasa yok ceza evinde 1 yıl ve fazlasını yatan kimse TSK lere göreve berat etmediği sürece dönemez.Peki buraya kadar böyle haklarında mahkeme kararı olmayan zorlama ile ilişiği kesilenlerin haklarını kim verecek İsamı Musamı kim ve
20 Ağustos 2013 Salı 16:06
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri