Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

REMAX GAYRİMENKUL MARKASI

30.09.2017 20:01

Türkiye de yaşayıp gayrimenkul sektörü demek emlak alıp satma anlamına gelmektedir.  Türkiye de gayrimenkul sektörünün sadece emlak alıp satma olarak algılanması, profesyonelliğin zaman kaybı olarak nitelendirilerek eğitimin eksik kalması pekçok noname firmaların kayıtdışı çoğalmasına etken olmuştur. Birkaç ay hatta birkaç hafta kurs alarak kazanılan sertifikalarla büro açmaya dahi izin şartının tamam olduğu hatta hatta kayıtdışı büro açmadan çalışan gezici kişilerle de yapılan emlak işi gayrimenkul ve inşaat sektörünün derin yaralarından sadece bir tanesidir. 

 

Gayrimenkul Danışmanı ile Emlakçı arasında ki fark maalesef ki Aysbergin denizde kalan görünmeyen kısımları olarak zımni hale getirilmiştir. Malikler de haklı olarak bu durumdan fazlasıyla etkilenerek kendi mülklerini kendileri pazarlama yoluna gitmektedirler. Peki bu durumda onları bekleyen tehlikeler nelerdir? 

REMAX bu yönden çok fazla yol katetmiştir. Hergün ofis içindeki koordinatörler tarafından verilen hizmet içi eğitimleri ile ve gayrimenkul sektöründe duayen olmuş uzmanlar tarafından verilen eğitimleri ile amaç sadece alıp satma değil; ciddi anlamda kamuya hizmet amacını güden bir gayrimenkul danışmanlığı çizgisinde yoluna devam etmektedir. 

 

 

Remax sistemin de gizli saklı ya da yanlış bilgilendirmelerle değil profesyonel araştırmacı gayrimenkul danışmanları ile her daim kalite ve dürüstlük misyonu ile insan odaklı çalışmayı amaç edinerek, sektörün ve müşterinin hakları gözetilerek ve hizmet kalitesi gözardı edilmeden çalışma vizyonunu ilke edinerek herbir gayrimenkul danışmanı ailenizden bir birey olarak sizi düşünerek hizmet verebilmek adına biraraya gelmışlerdir. 

 

 

Ofislere müşteriyi davet yöntemi ile sıcak ve nezih bürolarda kaliteli güler yüzlü ve profesyonel ekiple sistemli çalışma metodunun uygulanıyor olması ile gayrimenkul sektöründe çığır açmaya devam eden anlayışı ve çalışma politikası ile kalite standardından ödün vermeden çalışan kadrosuyla gerçek anlamda gayrimenkulün duayenleri olma yolunda daha da ilerilerde olacaklardır.  

 

 

 

Ofis içi geleneksel hale gelen safari olarak adlandırılan gayrimenkul görmek için sahaya inme uygulaması ile danışmanlar klasik ofisten yürütülen bu sektörü de halkın gözünden gayrimenkulleri değerlendirme metodlarından sadece birini kullanmaktadırlar. 

 

 

 

 

 

 

 

Müşteri ile arasında yapmış olduğu belli süreli akitlerle de aslında gayrimenkul danışmanı hizmet etmek için müşteriye kendisini bağlamaktadır. Bu durumda da sorumluluk bilinci devreye girerek alınan eğitimlerle de pekişerek satış ya da kiralamaların sağlam bir sistem içinde belirlenen süre ya da daha kısa sürede tamamlanması sektöre harekette sağlamaktadır. 

Gayrimenkul hakkında müşteriye ücretsiz hazırlanan inşaat maliyet ve karşılaştırmalı ekspertiz ve sunum dosyaları ile işin ne kadar ciddiye alındığı;  ciddiyetin ve yapılan işe ve müşteriye saygının da başka bir boyutudur. Amaç araştırma ve inceleme olduğu için müşteri memnuniyeti öncelikli duruma gelmektedir.

 

 

 

Çok daha fazla bilgi için ve profesyonel ve kaliteli hizmet için Remax ofislerine uğramanız yetecektir. 

RE/MAX’in 97 ülkede 140 bin, Türkiye genelinde de 3 bini aşkın danışmanla faaliyet gösterdiğini belirterek, “RE/MAX , dünyanın en çok satan gayrimenkul firmasıdır. RE/MAX Gökçem olarak 97 ülkedeki ofisler içerisinde 2014 yılında dünya beşincisi, 2015 yılında ise dünya dördüncüsü olma başarısını hakkıyla aldığı da asla unutulmamalıdır.

**********************************************************************************

Bugün günlerden Adana Remax Gökçem ofisimizin  geleneksel kahvaltı günümüzdü. Ekip olarak sonbaharın getirdiği yağmurun da serinliği ile göl kenarında aile ortamında sabah kahvaltımızı yaptık. Saygıdeger mütahitlerimizden Özgür Adana İnşaat Mütahitimiz Sn. Haşim Özpolat koordinatörlüğünde Danışman arkadaşlarımız Sayın Ulaş Biber ve Sayın Orhan Mikail tarafından verilen kahvaltıya Saygıdeğer Brokerlerımız Sayın Tolga Kapıdere, Sayın İbrahim Gökhür Ateş ve Saygıdeğer KoordinatörümüzYasin Mert Kapdan'ın ofis ekibi olarak şahsım ve 40'a yakın profesyonel ekip arkadaşlarımla muhteşem günlerden sadece biriydi.

.

 

 

İsimlerini tek tek yazacağım...

İnanıyorum ki daha çok güzel günlerimiz olacak..

 

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 634 defa okunmuştur
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri