Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

SİYASET ADANA'yı ISITACAK

18.10.2014 22:10

 Son günlerde siyaseti takip eder oldum. Adana’nın soğuyan kış havasında siyasetten ısınmaya başlayan artık yavaş yavaş seçim heyecanının hissedildiği çalışmalara o neferlerle beraber bir arada olup o güzel heyecanı yaşamak istedim.  Kah kongre takviminin açıklandığı basın toplantıları kah hep birlikte omuz omuza olunulan ortamların sıcaklığı kah artık iyice ısınan ortamda delege seçimlerinin telaşı herbir ayrı bir özveri her biri ayrı bir sevinç ve heyecan.

Kenetlenmiş ellerin ve yüreklerin bir olduğu ve  sıcaklığının hissedildiği etkinliklere başlangıç olarak AK Parti Adana İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse ve yönetim kurulu üyeleri ‘Üyemi Tanıyorum’ etkinliğini başlattı. Etkinlik kapsamında AK Parti’ye üye olan kadınlar partiye davet ediliyor. Samimi bir ortamda sohbetler edilerek, üyelerin sıkıntıları ve sorunları dinlenip çözüm yolları aranıyor. Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, üyelerle tanışıp onlarla yakından ilgilendi. Üyeler davet edilmekten hoşnut olduklarını belirterek, "Bu etkinlik çok hoşumuza gitti. Hatırlanmak aranmak, davet edilmek, değer verilmesi çok mutlu etti bizleri. AK Parti ailesinin ferdi olduğumuzu bize daha yoğun hissettirdi. Emeği geçenlere teşekkür ederiz" dediler.

 

İşte yeni çehresi ve güzellikleriyle Çukurova’da yeşeren fidanlardan olan  Adana Çukurova Ak Parti İlçe Binası’nca Kadın Kolları olarak da Kadın Kolları Başkanı Sayın Nazlı Turna Yumuşak Hanımefendinin Koordinatörlüğünde de  Doğal Park Balo Salonu’nda düzenlenen etkinliğe AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Av.Ramazan Çırak’ın yanı sıra çok sayıda partili katıldı. 60 yeni üyeye rozetinde takıldığı etkinlikte konuşmada gerçekleştiren AK Parti Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazlı Turna Yumuşak “Üyemi Tanıyorum” etkinliğine gösterilen yoğun ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederek, “Bizleri burada düzenlediğimiz etkinlikte yalnız bırakmadığınız için ayrı ayrı hepinizi tebrik ediyor sevgiyle kucaklıyorum. Bu toplantıda istedik ki; bütün üyelerimiz bir araya gelsin ve birbirlerini tanısın. Aramıza bugün katılan 60 yeni üyemize de hoş geldiniz diyorum” dedi. Etkinlikde şiirde okuyan AK Parti Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazlı Turna Yumuşak konuşmasının sonunda ise salonda bulunan davetliler ile birlikte İstiklal Marşı’ndan dizeler okuması dikkatlerden kaçmadı.

 

 

 Adana’da artık yavaş yavaş sahalara inilen siyasette delege seçimlerinin de yapıldığı hummalı ve bir o kadar da yine kenetlenmiş yüreklerin yer aldığı çalışmalarda belirtilen takvim doğrultusunda şevkle yapılmıştır. Eski Manisa Milletvekili ve Ak Parti Seçim Koordinatörü Sayın İsmail Bilen’in de katıldığı delege seçimleri oy kullanımlarında katılımın yoğun olduğu gözlerden kaçmadı.

Tüm üyelerin oy kullandığı delege seçimlerinde Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Sayın Av. Ramazan Çırak, Ak Parti Çukurova Kadın Kolları Başkanı Sayın Nazlı Turna Yumuşak ve Ak Parti Çukurova Gençlik Kolları Başkanı Necip Fazıl Cengil’de oylarını kullandılar. Sıcak ve sorunsuz geçen bir oy verme işlemi de sona ermiş oldu

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 6304 defa okunmuştur
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri