Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

TÜRK BİRLİĞİ PARTİSİ VİZYON VE MİSYONU 2

03.08.2019 14:01

 

Türk Birliği Partisi’nin ilk hedefi, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti devletine sahip çıkmak, ekonomik, sosyal ve eğitim değerlerini dünyada en yükseğe çıkarmaktır. Refah seviyesini en yüksek basamaklarda tutup, halkın ve akabinde bağlı olan tüm Türk milletini kendi kültürü içerisinde en yüksek düzeye ulaştırmaktır.

 

   Türk Birliği Partisi’nin ikinci hedefi ise, bütün dünya ülkelerinin hiç bir haksızlığa uğramadan diğer ülkeler ile olan ilişkilerinde uluslararası yasalara uygun olarak BİRLEŞMİŞ MİLLETLER kontrolünde huzurlu ve güvenli bir ortamda birbirlerine karşı saygılı olmalarını sağlamaktır.

 

   Türk Birliği Partisi’nin üçüncü ve son hedefi; Büyük Türk Dayanışması ve birliğini kurup, insanlık için ekonomik barış ve güven ortamını getirmektir. Bu büyük birliği kurarken ilk hedefi tüm bağımsız Türk cumhuriyetleri ile ekonomik ve dayanışma yönünden birleşmektir. Partimiz hiçbir örgüte, teşkilata, yabancı katılımcılara, topluluğa ve bir kişiye bağlı olmayıp tamamen Türk halkının kültür değerlerine uygun ve milletine hizmet amaçlı kurulan bir partidir.

WEB SİTESİ http://www.tbp.org.tr/

TÜZÜK LİNKİNİ LUTFEN INCELEYINIZ : http://www.tbp.org.tr/index.php/parti/tuzuk

 

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 424 defa okunmuştur
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri