Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnci KAYAR

YENİ BİR İŞ HAYATI

23.02.2016 07:11

Eskiler ne derler işleyen demir ışıldar. İşte ben de sizlerin de malumu olduğu üzere beni benzetenlerin tabiri ile tıpkı bir karınca gibi hayatta durmadan nacizane çevremize faydalı olmak adına pekçok çalışmalar yapmaktayım.

Öncelikle kitaplarımla siz kıymetlilerime ulaşmak ve sosyal olaylara ışık tutmak gayesiyle sizlerin her daim yanınızda olmanın beni onurlandırdığı noktadayım. 

İlk kitabımız PELWAŞEN ve sonraki eserimiz NEYLA ile toplumsal olaylara ışık tutmaya çalıştımve teveccühleriniz beni onure etti. Şimdi de durmak yok yaşamaya ve hizmet etmeye devam şiarımızla sizlerin pekçok sorunda olduğu gibi gayrimenkul alıp satım ve kiralama hatta güvenilir bir aile ortamında hizmet anlayışını şiar edinmiş bir ekibe dahil olarak sizlere ne kadar hizmet edebilirim derdine düşen uzman ekiple sizlerin arasındayım. 

RE/MAX dünyanın tanınmış sayılı şirketlerinden biri olarak öncelikle ailenizden bir ferdiniz gibi sizin çıkarlarınızı düşünerek sizi zarara girmeden uzman danışmanlarıyla yol gösterici olmayı ilke edinmiş nezih ve sıkı eğitimlerle sizlere hizmet için yollarda olan bu ekibin içinde olmak ve onlarla çalışmak gerçekten bir ayrıcalıktır. 

Her kesime hitap eden ekip olarak siz canlarımızı yanılmadan huzursuz olmadan uzman danışmanlarıyla beraber oturup sohbet etme kahve içme keyfine varırıken arkanızı koltuğunuza yaslayarak o rahatlıkla her işinizi takip etmeleri için güvenle teslim edeceğiniz ekip olarak hazırlar. 

 

Güler yüzlü nezih samimi ve sizin çıkarlarınızı düşünen anlayışla her türlü gayrimenkul satış, kira ve talepleriniz, her türlü arsa satış kira ve talepleriniz kısa sürede en iyi şekilde sonuçlandırılmaktadır. Ayrıca geniş portföyü ile hiç başınız ağrımadan pişman olmadan her daim yanınızdadırlar.

Ben Adana RE/MAX AS 3 de Adana Turgut Özal Bulvarı Polis Evi Kavşağı (iletişim: 03222320101) karşısında sizi beklemekteyim. Böyle bir ortamda güvenilir hizmet için her daim kahveye çaya ve destek için kıymetli uzman arkadaşlarımla bir aradayım her daim bekliyorum...

 

GÜLER YÜZ GÜVEN SAMİMİYET VE UZMANLIK ŞİARIMIZDIR 

İNCİ KAYAR

 

 

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 2368 defa okunmuştur
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri