Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kemal BOZKURT

Chicago’yu Görmek İster misiniz?

04 Mart 2010 Perşembe

Sevgili Okuyucularımız,

 

Sitemizin yeniden yayına başlayışının ikinci yıldönümü (15 Mayıs) münasebetiyle, siz kıymetli okuyucularımıza neler verebiliriz diye hayli düşündük. Sonuçta güzel bir karar aldık.

 

Hemen herkesin hayatında bir defa da olsa görmeyi istediği ülkelerden biri de ABD’dir. ABD o kadar büyük bir coğrafi ülkeki doğusundan (Boston) batısına (Los Angeles) gitmek uçakla 6 saat sürüyor. Dolayısıyla ABD’yi görmek isteyenlerin mutlaka üç büyük şehirden birisine gitmesi gerekir k' ABD'yi gördüm diyebilsin.

 

Biz de bir kıymetli ve şanslı okuyucumuzu NewYork ve Los Angeles’tan sonra ABD’nin en büyük üçüncü şehri olan Chicago’ya götürmek ve bir hafta ağırlamak kararını aldık. (vize masrafları hariç)

 

Chicago’nün özelliklerini sizler internetten bakıp bulabilirisiniz. Ancak bizim Chicago’yu seçmemizin asıl nedeni, bir taşla bir kaç kuş vurmanızı istememizden dolayıdır.

 

Ø      Hayatınızda bir daha zor göreceğiniz havai fişek gösterisi (Temmuz 4 2010)

Ø      ABD’nin en yüksek binası (Sears Towers)

Ø      ABD’nin en büyük Müslüman örgütü olan İSNA’nin senelik kongre ve fuarına iştirak.

Ø      Başta ABD’nin en entellektüel Müslüman Alimi olan Şeyh Hamza Yusuf olmak üzere birçok değerli kişiyle tanışma ve görüşme

Ø      İngilizce bilmeyenler için Türkçe programlara iştirak etme.

Ø      500’ün üzerindeki firmaların yer aldığı show bölümünü ziyaret

Ø      5 yıldızlı otelde ikamet

Ø      Türkiye’ye direk uçuş. (THY ile)

 

Hani derler ya bundan iyisi şamda kayısı. Aynen öyle diyebiliriz.

 

Yapmanız gereken sadece iki şey var. Birincisi hala sitemize üye değilseniz üye olmak. Diğeri de ayda onaylanmış en az 15 yorum yazmanız. Tüm okuyucularımıza şimdiden bol şanslar diliyoruz.

 

***

YAZARLARIMIZ HİLAL TV’DEYDİ

 

Sitemiz yazarlarından Cezmi Koç ve Yayın Danışmanımız Recep Koçak, yine sitemizin yazarlarından Sibel ÜRESİN’in Hilal TV’deki programına konuk oldular. Programı izleyemeyenler için haberin linkini sizler için tekrar veriyorum.

 

http://www.habername.com/haber/habername-hilal-tv-recep-kocak-cezmi-koc-35078.htm

 

***

ARAMIZA YENİ KATILANLAR

Kıymetli Okuyucularımız,

 

Habername ailesi olarak büyümeye devam ediyoruz. Hemen her ay aramıza çok değerli yazarlar katılmakta. Bendenizde zevkle yeni katılan yazarlarımızı sizlere takdim ediyorum.

 

Ø      Sibel ÜRESİN. Hilal TV de program yapan Sibel Hanım, yazdığı yazılarla özellikle hemcinslerine sesleniyor ve tecrübelerini paylaşıyor.

Ø      Hacer GÜNDÜZ. Duygusal yazılar ve sağlık konularına değinmesiyle daha şimdiden dikkat çekici bir okuycuu kitlesi oluşturdu.

Ø      Dr. Abdülkerim KARAAĞAÇ. Kendisi bir diş hekimi. Ancak meslekdaşlarından çok farklı. Zira hemen her hastasıyla ilgili çarpıcı notlar tutmuş yıllarca. Şimdi onları siz kıymetli habername okuyucularıyla paylaşıyor.

Ø      Ahmet Turan UÇAR. Elazığ’dan (EL AZİZ) aramıza katıldı. Tam bir Anadolu sevdasıyla yazdığı yazılarının uzun soluklu olmasını bekliyoruz.

Ø     Dr. Mehmet AYKAÇ Eski Milletvekili ve İlahiyatçı. Hocamız tecrübesini artık bizlerle paylaşacak. Uzun yazılarını dikkatli okumanızı tavsiye ederim.

Ø      Asım YILDIRIM. Televizyonların ve haber bültenlerinin gerçek yıldızlarından biri olan Asım Bey’de bizlerle birlikte.

Ø      Muhteşem TIRAŞ Bey eski bir dostum. Bizi kırmadı ve ailemize katıldı. Özellikle takip edin diyorum.

 

Aramıza yeni katılan bu kıymetli yazarlarımıza tekrar hoşgeldiniz diyor, habername’nin sizlerle daha da güçlendiğini ve zenginleştiğini bir kez daha hatırlatıyorum.

 

Kıymetli okuyucularımız, size faydalı olabilmek için elimizden gelen her gayreti göstermeye çalışıyoruz. Velinimetimiz oalrak, sizlerden gelecek her türlü tavsiye, öneri ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

 

 

 

 

 

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 4634 defa okunmuştur
kemal bozkurt klasigi
ahmed temirhan
sayın kemal bey öncelikle tekrar tebrik ederim bu dahi yane fikirlerden dolayı allah niçe yıllara daim eylesin habernameyi ve hiç çizgisinden sapmayan bir site olarak tekrar tebrik ederim 2. yıl hediyesi ise muhteşem kemal bozkurt klasiğine benziyor . güzel bir hediye inşallah hak eden kazanır saygılarımla karşı kıyıdan
10 Mart 2010 Çarşamba 09:06
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Anlaşıldı
salim yılmaz
Kemal kaedeşim anlaşılmıştır
09 Mart 2010 Salı 20:47
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Chicago’yu Görmek İster misiniz? ( hayır ! )
hüsamettin meral
1996-97 yılların da, hepimizin ortak dostları olan, bilgisayar yazlımcıları; ömer güneş, yusuf taha, süleyman alçı, hasan kahveci'ye defalarca "21. y.y. dünya finans sektörünün battığı ve bittiği bir yüzyıl olacak, yaşarsak 21.y.y başların da bunu hep beraber göreceğiz..." demiştim, onlar da bana gülmüşlerdi... süleyman alçı rahmetli oldu, göremedi.. diğerleri ile hep beraber gördük... devlet-i aliyye-i osmaniyye'nin, hamilik ettiği fransa'dan borç istemek zorun da kaldığı gibi, çok uzak olmayan bir zaman da, gün gelir, abd'de güney kore'den borç ister, el açar... ( gülmek serbest . ben alışkınım ... ) hayır, abd'ye gitmeyi falan hiç düşünmüyorum... ama asya'nın henüz daha palazlanmamış ülkelri müthiş ilgimi çekiyor ... arif olan anlar... :))
08 Mart 2010 Pazartesi 16:45
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Kısmet
dakika
Tabiki isteriz, sizlerin nezdinde oralarda bulunmak da ayrı bir fırsat olur.
06 Mart 2010 Cumartesi 00:43
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
nasip
muharrem çalık
her ne kadar bu siteyi tanıtarak amerikaya gitme şansımızı azaltsakta bunu yapmayı kendimize borç bliyoruz çünkü böyle bir siteye ihtiyacımız var.
04 Mart 2010 Perşembe 23:35
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri