Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kemal BOZKURT

Sene-i Devriyemiz

15 Mayıs 2009 Cuma

Kıymetli dostlar,


Geçen yıl bugün (15 Mayıs 2008) bismillah diyerek habernameyi yeniden yayın hayatına başlatmıştık. Heyecanımız büyük, inancımız tam, azmimiz dolu, gücümüz yerinde, dünyanın her tarafında dostlarımız vardı.

 

Habernameyi yeniden yayın hayatına başlatmaktaki amacımız internet dünyasına yeni bir ses, farklılık ve zenginlik getirmekti. Dedikodu, magazin, yanlı haber, argo dil kullanmamak hedeflerimizdi.

 

Mevcut başarılı sitelerden en önemli farkımız özgün yazarlarımız, özel haberlerimiz, beş kıtaya yayılmış gayretli muhabirlerimizdi.

 

Sevgili Dostlar,

 

Bir yıl sonra hedeflerimize biri hariç ulaşmış vaziyetteyiz. Birçok özel haberimiz onlarca sitelerde yayınlandı. Özgün yazarlarımız yazılarına en ufak bir müdahele olmadan devam ediyorlar. Yanlı ve yanlış haber yayınlamamaya azami gayret gösterdik. Bir tek hedeflediğimiz hite (okuyucu sayısına) ulaşamadık henüz.

 

Birinci yılımızla birlikte siz kıymetli okuyucularımıza daha çok haber, daha özel haber, daha çok özel ropörtaj, daha hızlı haber ve daha çok özgün yazarla karşınıza çıkmayı hedefliyoruz.

 

***

 

24 saat yayındaki ikinci site.

 

Bir yıl önce yayına başlarken, sadece Türrkiyedeki değil, Yeni Zelanda’dan Alaska’ya kadar yayılmış bütün Türklere ulaşmayı hedeflediğimizden; 24 saat yayında olmayı ana hedef edindik. Bu yüzden gururla söyliyebilirizki; Türkiyede yayın yapan haber siteleri içerisinde 24 saat yayında olan iki siteden biriyiz.

 

***

 

Yazarlarımız

 

Bir yıldır özveriyle yazan bütün yazarlarımıza teşekkürlerimizi arzediyoruz. Gerçekten çok zengin ve hemen her branşta yazı yazan ehil yazarlara sahibiz. Gündemi jet hızıyla takip eden emekli pilot/asker, araştırmacı/yazar Ramazan Ercan Bitikçioğlu, ünlü ekonomist Prof. Dr. İhsan Işık, ülkemizin sayılı Fıkıhçılarından Prof. Dr. Orhan Çeker, yılların girişimcisi Metin Külünk, sağlık gündemini belirliyen Dr. Hakan Özdener, bir çok yazısı diğer sitelerce alıntılanan Cezmi Koç, muhteşem gezi yazıları yazan İlahiyatçı Sebahattin Bilgiç, Bünyamin Yılmaz, Ekrem özdemir, Hamit Seven, Kenan Özmen, Ahmet Türkan, Barış Kışo, Özgür Taşçı, Esra Gündüz, Hülya Yılmaz, Cemal Adem ve Ahmet Erkalem habernamenin güçlü yazar kadrosunu oluşturuyorlar.

 

***

 

Temsilcilerimiz

 

Onlarca özel haberi birçok sitede yayınlanan İsveçten Atila Altuntaş, Azerbaycandaki gözümüz kulağımız Nigar Almangızı, İran’dan Necati Durak Ünlü, Yunanistan’dan duygulu yazılar yazan Feyza Kaplan, Avusturya’dan Mustafa Yıldız ve Dr. Elif Poyrazlı, ABD’den Serdar Gezgin, Kanada’dan Ayhan Nuri Yılmaz İngiltereden Mustafa Akça sizlere en özel yazı ve haberleriyle katkıda bulunmaya devam ediyorlar.

 

***

 

Yayın Danışmanlarımız

 

Bu sitenin banisi ve bu fakirin en sadık dostlarından, üniversitede beraber yazmaya başladığımız şu anda inzivada olan Mesut Doğan ile tam 19 sene evvel ilk yazımı yayınlayan ve o zaman ‘senin elin kalem tuttu, bir daha iflah olmazsın’ diyerek, ilanihaye bendenizi yazı yazmaya teşvik eden ve bir gün ırmaklar nehirlerde buluşacak diyerek sanki bugünleri işaret eden Recep Koçak’a müsadenizle ayrı bir sayfa açmak istiyor ve katkılarının daim olmasını bekliyoruz.

 

***

 

Arzumuz

 

Kıymetli okuyucularımız,

 

Sizlerden tek ricamız, bizi takip ediniz, sitemize üye olun ve üye bulun, hatalarımızı anında belirtiniz, eşinize dostlarınıza habernameyi tanıtınız, habernamenin daha başarılı olması için görüş, tavsiye ve önerilerinizi esirgemeyiniz...

 

Bir yıl boyunca başta editörlerimiz (Selim, Zeynep, Sibel, Ahmet, Mehmet Ali, Fatih) olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve hep beraber daha nice yıllara diyoruz.....

 

NOT 99,999. üyemize çok özel süpriz bir hediyemiz var.

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 5226 defa okunmuştur
üye seçeneğini göremedim
Lale
Öncelikle başarılı ekibiniz ve kaliteli habercilik konusunda sizleri ve ekibinizi gönülden takdir ediyorum.Ben çalıştığım kurumda sizin internet sitenbizden sürekli bahsediyorum.Özellikle ,yazarlarınızın işlediği konular üzerine yapmış olduğumuz konuşmaların ardından...Fakat üye noktasında seçenek bulamadım.Üyelik sistemi mevcut değil sanırım...
17 Mayıs 2009 Pazar 14:57
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Haydi devam
Karamehmetoglu
Yapmis oldugunuz tarafsiz yayin ve yorumlari deslekliyor, Haydi devam diyorum.
17 Mayıs 2009 Pazar 02:42
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
başarılar
mehmet çevik
Çıktığınız bu zor yolculukta tüm hedeflerinize kavuşmanız dileklerimle, selamlar
16 Mayıs 2009 Cumartesi 23:56
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
İYİLİĞE VESİLE
YILMAZ BOZKURT
"Allah diyen gel ayağından öpeyim"N .F. KISAKÜREK SN.teyze oğlu yayın hayatında başarılar dilerken "fasık birisi size bir haber getirdimi ....."diye ayette geçen sözün muhatabı olmamanız ve bilakis dünyadaki haberleri müslümanların dertlerini dert edinen habernameye ve site arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum .yılmaz Bozkurt Rize
16 Mayıs 2009 Cumartesi 06:31
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Sene-i Devriye
Ahmet TÜRKAN
Değerli Kemal Bey ve Değerli HABERNAME ekibi,zaman su gibi akıp gidiyor.Senei devriye bunun ispatı. Rabbim nice senelere ulaşmak ve internet haberciliğinin doğru ve dürüst kalemleri olmayı nasip etsin.
16 Mayıs 2009 Cumartesi 01:12
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri