Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mesut DOĞAN

Kalanlara Selam Olsun!

09 Kasım 2017 Perşembe

Uzun ve zorlu bir yoldan geliyoruz. Herkesin sus pus olduğu bir dönemde habername.com  yayın hayatına başladı. 21. Yüzyılın başıydı ama 20. Yüzyılın son darbesinin Şubat soğuğu milletin üzerinde esmeye devam ediyordu. Hangi dostumuza rica etsek, habername.com’da yazma teklifimizi geri çevirmedi. Yazan her arkadaşımız da fikirlerini özgürce ifade etti. İnternet haber sitelerinin yeni yeni boy göstermeye başladığı bir dönemdi. Kendi imkanlarımız dahilinde oluşturduğumuz tasarımla bir şeyler kotarmaya çalışıyorduk. Neden sonra enerjimiz düştü, kapanma durumuna geldik, tam bu noktada, habername.com’un maddi-manevi sorumluluğunu Aziz Dostum Kemal Bozkurt üstlendi, Recep Koçak Ağabeyimiz tecrübesi ve vakarıyla her zaman yanımızda oldu. Kemal Bey’in yılda bir gerçekleştirdiği habername buluşmalarıyla kocaman bir aile olduk.  Pek çok yeni dost, arkadaş bu dönemde habername.com ailesine katıldı. Başından beri habername.com ailesinde yer alan isimlerden birini ansam, diğerine haksızlık etmiş olacağım. İsimlerin tamamını yazmaya kalksam, bütün sayfayı doldurmam gerekecek. Bu isimlerden birini ansam, hepsini yazmam gerekecek. Buna sayfalar yetmeyecek. O dostlar kendilerini biliyorlar. Sonsuz teşekkür ediyorum, saygı ve sevgilerimi sunuyorum, Allah razı olsun hepsinden. Kaldı ki yol devam ediyor, dostlarımızın habername.com’a katkıları da devam edecektir.

Kendi adıma, bir süre suskun kalma ve farklı çalışmalarda bulunma duygusu ağır bastı, bu minvalde habername.com’a veda etmenin vakti de geldi.  Dünya çapında kurduğumuz gönül köprüsüyle -hiçbir karşılık beklemeden- habername.com’a bugüne kadar destek veren ve şahsıma teveccüh gösteren dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Habername.com’a yeni yayın döneminde başarılar diliyorum. Allah’a emanet olunuz.

                LEVHA: Dünya fani, muhabbet baki, gönüller birr!..

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 1374 defa okunmuştur
Misyon
Mesut Doğan
Buradaki misyonumu tamamladığımı düşünüyorum, okuyucu da böyle düşünüyor.
13 Kasım 2017 Pazartesi 18:20
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Sahibi NASIL BIRAKIR?
Kemal Bozkurt
Sitenin kurucusu ve manevi sahibi siteyi NASIL BIRAKIR? Bu olsa olsa bir dinlenme Ankara Istanbul ARASINDA bir mola vermek olur
09 Kasım 2017 Perşembe 21:31
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri