Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Pınar KİBAR

Başlıksız

02 Aralık 2012 Pazar

İnsanların işi gücü kalmamış, bir takım şeyleri eleştirip medyatik veya popüler olma sevdasına düşmüş, hem de birşeyleri buna alet ederek.

Günlerdir sosyal medyada konuşulup tartışılan bir konuda bunlardan sadece birisi.

Pınar Altuğ ve ardından Sevda Türküsev´in dobra cevabı…

Pınar Altuğ´u kimdir kim değildir pek bir bilgim yok açıkçası. Kişiliği hakkında araştırma yapma ihtiyacı hiç duymadım. TV´da ki dizilerinden bildiğimiz kadarıyla.

Sevda Türkusev hanımı´da yazılarından tanıyorum. Bir kaç kezde yazışmamız olmuştur. Severim kendisini. Şimdiye kadar okuduğum  yazıları benim düşünce yapıma, mentalitemi çok yakın. 

Gelelim demek istediğime…

Herkes kendi alanında işini hakkıyla yapsın. Kimse kimsenin alanına giripte boşboğazlık yapmasın. Ve kimse bir takım kişilerin gözüne girmek, yalakalık yapmak için de –bazılarının değer bildiği değerlere çamur atmasın.

Ahlak çerçevesi içersinde kalmayı kendisine düstur edinsin. Sözüm meclisten dışarı, medya maymunu olup, kılıktan kılığa girmeyi acilen bırakalım. Böylerlerinin çok çabuk söner havası.

Bir gün veya haftalarca konuşulursunuz, ama çok geçmeden yine unutulursunuz.

Birde kalıcı ve kaliteli işler peşinde koşmayı denesek.

İnsanların kalbinde taht kurmaya çalışsak.

Ben kişiliğini eleştirmiyorum Pınar Altuğ´nun, çünkü yeterince tanımıyorum kendisini. Fakat sarf ettiği söz ile, kişilerin değelerine saygısızlık etmiş bulunmakta.

Sözüne karşı şunu diyorum:

„Boş işler ile boş insanlar uğraşır“. Boş insan olmama dileği ile…

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 3506 defa okunmuştur
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri