Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sibel ÜRESİN

HAYATA BENİM GÖZLERİMLE BAK!

14 Şubat 2010 Pazar

Hayat benim gözlerimle çevremi saran tüm olumsuz duygu ve karamsar insanlara rağmen daha bir keyifli ve daha bir özel…..

 

Kendimi sevip kendime hayran olarak sevilecek bir benle  hayran bırakıyorum insanları kendime ve beni sevme ihtimalini onlara bırakıp çekiliyorum köşeme….

Yaşanan geçmiş kötüydü biliyorum ama hayallerim ve hedeflerim inadına bir o kadar canlı ve umut dolu ki geçmişten intikamımı alıyorum böylece.

Kendimi sadece kendimle sonu olmayan bir yarışa sokup bu yarışta birinci yine ben olmak istiyorum. Yaşadığım her kötü olayı daha iyi olmam için Allah’ın bana sunduğu fırsatlar olarak görüyorum ve bundan dolayı kendimi şanslı hissediyorum.

Hayalimdeki kişi olmakla o kadar meşgulüm ki benim dışımdaki kimseyi eleştirecek en ufak bir vaktim dahi yok.

Sevdiklerime vakit ayırmayı o kadar çok önemsiyorum ki her görüşmemizi son görüşme gibi yaşayarak o ana daha bir anlam katıyorum.

Hayatın ve geleceğin bilinmezliği bana daha çok umutlanmamı ve sürprizlere daha çok açık olmamı sağlıyor.

Affetmenin nasıl bir erdem olduğunu sadece düşmanlarımı affederek değil kendimi de affederek daha iyi anlıyorum.

Bana gösterme fırsatı bulamasalar da hayatımda bir şekilde yerini alan insanların beni sevdiklerini biliyorum. En azından buna inanarak kendimi iyi hissediyorum

Acılarımın ve üzüntülerimin dünyayı durduracak bir güç olmadığını biliyorum ve bu dönüşte yerimi almak için bir an önce toparlanıyorum.

Her şartta ve durumda kim olduğumu biliyor ve dünyaya gelme hakkımı sonuna kadar tüm evreni severek kullanıyorum.

Şimdi sen kalk ve hayata benim gözlerimle bak…….

Dikkat: Yayınlanan bu yazının/haberin tüm hakları habername.com Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
Bu yazı toplam 11254 defa okunmuştur
Tebrik
Hüseyin Karaca
.Sibel hanım kardeşim sizi bütün kalbimle tebrik ediyorm .yazılarinızı duyarak okuyorm.bukonulara bir hanım kardeşimin el atmasından daha güzel ne olabilir.Çünkü erkek meslek daşlarımız çok çeşitli platformlarda bu konuları işlediler halada işlemeye devam ediyorlar.Ancak etkili olmaları tartışılır.Bu konuların ne kadar önemli olduğunu bilmek yetmiyor .Kral çıplak diyecek cesur bir hanıma ihtiyaç vardı .Bu boşluk tarafınızdan dolduruluyor.Çoğu zaman ifade buyurduğunuz gibi medyatik ve inaçtan yosun psikolojik bombardımanlar iltifata meyilli olan kadınlarımzı çok madur etmiştir çok..
26 Şubat 2013 Salı 23:04
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
kopya
berrin
yazılar kopya edilmiş, şu an hatırlamıyorum ama bir felsefeden alınmış.
24 Mayıs 2011 Salı 17:28
Beğendim (6)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
hayata ne için geldiğini bilmek
gökmen yıldız
Tüm yazdıklarınıza yürekten katılıyorum.Heran umut dolu olmalıyız ve hayata ne için geldiğimizi unutmadan.SAHİ HAYATA NE İÇİN GELMİŞTİK.Selam ve Dua ile.
21 Şubat 2010 Pazar 19:37
Beğendim (2)Beğenmedim (3)
YORUMUN DEVAMI
Sibel Hanım
Tülay Aydın
Yazınızı çok beğendim, insanın hayata bakış açısını değiştiren, pozitif olma etkisi yaratan bir yazı. Tebrik ediyorum. Saygılar.
18 Şubat 2010 Perşembe 09:55
Beğendim (0)Beğenmedim (3)
YORUMUN DEVAMI
tebrikler
bahar
Gönlünüze sağlık Sibel Hanım Ne güzel yazmışsınız ki tam benim Umut yılı dediğim bir zamanda yazınız çok yerinde ve harika buldum yani tam anlamıyla tam benlik olmuş yazınız .
17 Şubat 2010 Çarşamba 16:00
Beğendim (0)Beğenmedim (3)
YORUMUN DEVAMI
YAZARIN SON YAZILARI
Üye İşlemleri