Yorumlar

PKK DEVLET KURSA OLACKLARIN İŞaRETİ BUNLAR
kamil kahraman
bİR KÜRDÜN RÜYASI diye bir yazı okumştum ondan bir parça ;" onun için şiirler yazıyor, bestekarlar türküler besteliyor, heykeltraşlar onun büstlerini ve heykellerini yapıyor, ressamlar onun boy boy resimlerini çiziyorlardı. Her resmi kurumun duvarına onun resmi asılıyor, her resmi dairenin bahçesine de bir büstü dikiliyordu. Bu işten en kârlı çıkan ise, Büyük Kürdistan’ın akıllı tüccarı MAHO ağa oluyordu. Çünkü o sadece bir numaranın değil diğerlerinin de resimlerini, büstlerini yaparak onların parasını devletten tahsil ediyordu. Onun gazetesi rejimin “Amiral gemisi” olarak tanımlanıyor ve PKK’ye karşı eleştirilere karşı ordu teyakkuz halinde ve “Topyekun savaş” için hazır bekletiliyordu.. Bu maksatla sık sık andıçlar yayınlanıyor ve “Mezopotamya Çalışma Grubu” ve “DİTEM Devrim İstihbarat Timleri” örgütleniyordu.. Bu rüya oldukça ilginç değil mi?."""Abdurrahman Dilipakın köşesinde tümünü oluyabilirsiniz.
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
08 Haziran 2011 Çarşamba 15:47
YAZIKLAR OLSUN
ABDULLAH
ALLAHIN AZABI VE GAZABI BU GİBİ MÜNAFIKLAR VE KAFİRLER ÜZERİNE OLSUN.EN SONUNDA JAKOBEN MUKALLİTÇİLİĞİNE SOYUNAN ATEİST BAHÇENİN ZERDÜŞT BEDENİNE İSLAM AŞISI YAPMAYA ÇALIŞAN BU BEDBAHTLARA ALLAH FIRSAT VERMESİN.DÖSÜNLER Bİ BAKSINLAR TAKLİT ETTİKLERİ JAKOBEN BEYİNSİZLERİN TARİHTEKİ YERİNE.
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
08 Haziran 2011 Çarşamba 13:48
hayaldi gerçek oldu
SEVDA
işte size akp hükümetinin acizliği. o beğenmediğiniz hükümetler döneminde bunlar bukadar alçaklaşmamıştı çünkü onlara bu cesareti veren yoktu...bilmiyorum ne zaman akıllanıcaksınız şuan restore edilen kiliselere yenileri eklenip ülke kilise cümbüşüne döndüğündemi, ülkenin doğusuna pasaportla girildiğindemi illa akıllanmak için felaket yaşamanız gerekiyor,çünkü Allahın verdiği aklı kullanmıyorsunuz. bu hükümet döneminde yapılanlar başka bir partinin döneminde olsaydı acaba bukadar geniş geniş durabilecekmiydiniz. doğru tekdir adamına göre değişmez.
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
08 Haziran 2011 Çarşamba 13:04
Mescidi dırara
R.İsmail Nergis
Yazıklar olsun Alahın emirleri ile amel etmeyenlere eşkiyaya kul köle olanlara.Allahın emirlerine karşı gelenlere Bütün islam aleminde ezan arapçadır.o Şekilde emrolunmuştur.Siz Allahtan Hazreti muhammed Sav den danha iyi mi bileceksiniz bu dini.1400 yıl önceki yahudi dönmelerinin aynısını yapıyorsunuz.mekkedeki yahudiler de kendi kafalarına göre mescit inşa etmişler sarık takınmışlar ellerinden gelen kötülüğün hepsini uygulamışlardır.utanın be hiç vicdan yokmu içinizde Allah sevgisi yokmu sizde.insanlığınız kurumuş ne diyelim rabbim islah eylesin sizleri
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
08 Haziran 2011 Çarşamba 08:56