Yorumlar

seçim
bahadır serdaroğlu
mhp nin mecliste olmasının ak partiye sağladığı geniş manevra alanını kavrayamayan arkadaş.Mecliste akparti yi yalnız bırakmaya çalışan bölücü ve chp kuşatmasını anlaman zaman alır."insan şüphesiz acelecidir."
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
26 Haziran 2011 Pazar 22:09
Elam ile Armut
Yahya Selim
hem yahya hem Selim ikinizde elam ile armut HESABINDASINIZ.
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
17 Haziran 2011 Cuma 23:29
BÜKEMEDİĞİNİ ÖPMEK
YAHYA FİDAN
BERAT'A OY VERDİRTMEMEK İÇİN TASAVVUFTAN, KURANDAN VE SÜNNETTEN DELİL GETİRENLERİN MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİKTEN SONRA ŞİMDİ BERAT'I SİTELERİNDE TANITMALARINA BİR ANLAM VEREMEDİM.BÜKEMEDİĞİN ELİ ÖPMEK DEDİKLERİ ŞEY ACEP BU MU OLSA GEREK!...
Beğendim (0)Beğenmedim (2)
17 Haziran 2011 Cuma 02:00
ENGİN ALAN'I TANITMALIYDINIZ
SELİM
İstanbul 1. bölgede herşeyiyle dört dörtlük Berat kardeşimizin yeraldığı listeye oy vermeyip; aynı bölgeden demokrasinin,halkın,başörtüsünün, inancımızın düşmanı ergenokon tutuklusu Engin Alan'lı MHP listesine oy isteyenler,Berat'a karşı Engin Alan'ı destekleyenler,MHP ye oy verdirtmek için bu sitede Hudeybiye'den,İslam Tarihinden örnekler verenler, cehennemle tehdit edenler hangi yüzle seçildikten sonra Berat'a methiyeler sunurak tanıtıyorlar, sahip çıkıyorlar? Bence siz Berat'ı değil Engin Alan'ı o portrede tanıtında hiç değilse Berat'a karşı kime oy verdirttiğinizi görsün inançlarını kullanarak ikna ettikleriniz,Engin Alan'a oy verdirttikleriniz..
Beğendim (2)Beğenmedim (2)
17 Haziran 2011 Cuma 00:39