Yorumlar

Güzel İnsan
Küçük
Biricik kardeşim, canım benim, senin neyine remziler, feyziler,beni güldürdün bu ilginç konuları herkese taşımanla yine bak nelere dikkat etmiş derken o en bariz özelliğin dürüstlüğün karakterin . biz bunu biliyoruz yeter bize.Bilki allah seni bundan sorumlu tutmuyacak. bir gün o lezzetli yemekleri yerken beyefendiyle hasbihal et ve birde böyle hayata baktın mı diye uyarman yeterli....Kabe de müfettiş kimi kime şikayet sen INS 'ın müfettişimisin öptümmmmmmmmmmmmm
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
27 Şubat 2012 Pazartesi 19:36
ŞİKAYET ETME UYAR
kazım
"Bak kardeşim Remzi Allah rezaktır. Ve aileiyn yanında olmadıkça sana Allahın emaneti olan çocuklarına babalık yapmadıkça zengin olsan ne fakir olsan ne!" de. ve bir kaçayet bir kaç hadis ve bir kaç içten söz söyle emri bilmağruf vazifeni yerine getir. Anadoludan selamlar.
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
19 Şubat 2012 Pazar 09:52
Sebebi olmali
misafir
Ben remzi ustanin belkide gecerli bi sebebi varsa diye farkli bir acidan bakmanizi oneriyorum,belki kan davalisi ulkeye donunce oldurecek,yada islemedigi bir suctan tutuklanip hapse atilacak, bu sekilde degisik ulkelerde zorlu sartlarda yasayan pek cok hayat biliyorum,yoksa kimse esinden,cocugundan sadece maddi sebeplere dayanarak bu kadar sure ayri kalmaz,derimki kendine birakin,Allah herkesin yardimcisi olsun
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
18 Şubat 2012 Cumartesi 17:26
remzi usta
t c
Kemal bey, yazisini manidar bitirmis ama eminim remzi ustayi bu sekilde tehdit eden cok vatandasimiz vardir. Bu durumda olan vatandaslarimiza Allah kolaylik versin.
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
17 Şubat 2012 Cuma 19:10
kalana yazık
hülya ekinci
bence türkiyede eşinin ve çocuklarının yanında olsaydı 1 ekmek yeselerdi o kadıncağıza yazık değil mi kim bilir ne zorluklarda yetiştirmiştir o çocukları babasız çocuk yetiştirmek gerçekten çok zor.
Beğendim (1)Beğenmedim (2)
16 Şubat 2012 Perşembe 17:40
Demoklates
Misafir
Demoklatesin kilici sizdeymis gibi yazmissiniz. Basparmak yukari veya asagi. Remzi Ustayi rahat birakin da INS de Remzi Usta da isini yapsin. Siz de kendi isinize bakin.
Beğendim (3)Beğenmedim (0)
16 Şubat 2012 Perşembe 16:18
çözüm
Turgut ÖZTÜRK
Merhaba Kemal Bey, okuyucuya kıymet verip fikirlerine anlam yüklediğiniz için teşekkürler... Siz o yemeklerden mahrum kalmayın :) Alternatif yolu mutlaka vardır.
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
16 Şubat 2012 Perşembe 11:41