28 Şubat'ta Medya Dalgası geliyor

28 Şubat'ta Medya Dalgası geliyor

28 Şubat soruşturmasının bileni Milat Gazetesi baş yazarı Aslan Değirmenci medya dünyasını derinden sarsacak şok bir iddiada bulundu. 28 Şubat soruşturmasının medya, iş dünyası ve profesörlere kadar uzanacağını belirten Değirmenci, bir çok ünlü gazetecini

Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Aslan Değirmenci, Beyaz Tv'de yayınlanan MedCezir programında 28 Şubat soruşturmasının medya dalgasında Emin Çölaşan, Uğur Dündar, Fatih Çekirge, Güneri Civaoğlu, Rauf Tamer, Ertuğrul Özkök, Fikret Bila ve Oktay Ekşi'nin ifade vereceğini öne sürdü.

28 Şubat soruşturmasının bileni gazeteci-yazar Aslan Değirmenci Beyaz Tv ekranlarında gündeme bomba gibi düşecek bir iddiayı da canlı yayında açıkladı. Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Medcezir programına telefonla katılan Aslan Değirmenci , 28 Şubat soruşturmasının medyaya uzanacağını öne sürdü.

28 Şubat soruşturmasının profesör, iş dünyası ve medya gibi dalgaları olacağını öne süren Değirmenci üniversiteleri kışlaya çeviren profesörlerin tutuklanacağını söyledi.

Belgelerde Genelkurmay'ın malum medyaya 20 adet manşet verildiğini söyleyen Değirmenci 'Genelkurmay'a yakın gazetecilerin sipariş üzerine haber yazdığı o raporda açıkça ifade ediliyor. Medya o dönem post modern darbenin içinde yer almıştır. Sıra ona da gelecek. Yargı önünde hesap verecekler. ' dedi.

İFADE DAVETİYELERİ YAZILDI
Şu bir gerçek. Belgeler ortada... Yeni bir dalga geliyor ama dalganın boyutunu kestirmek çok zor. Emin Çölaşan, Uğur Dündar, Fatih Çekirge, Güneri Civaoğlu, Rauf Tamer, Ertuğrul Özkök, Fikret Bila ve Oktay Ekşi için ifade davetiyelerinin hazırlandığını düşünüyorum. Bu isimler tutuklanacak demiyorum ama ifade verecekler. Kararı yargı verecektir. Aynı şekilde Psikolojik daire tarafından kullanılan muhabirler de deşifre olacak.

BELGELER DEŞİFRE OLDU
Bendeki belgeler kozmik odada ve Gölcük'teki belgeler değil. Ama onların bir kopyasının da Gölcük'te çıktığını iyi biliyorum. Net olarak söylüyorum. Bu belgeler her yerde. Deşifre olan belgeler var.

MEDYA SAHİPLERİ DE İŞİN İÇİNDE
Medya sahipleriyle ilgili bir şeyin olmaması mümkün değil. Çünkü söz konusu bu isimlere görev veren maaş veren kişilerde medya patronlarıdır. Medya patronları yanında çalıştırdığı kişilerin psikolojik harekata uğrayıp uğramadığını bilmiyorsa medya patronluğu yapmasın.

BEYAZ GAZETE

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.