A Milli Takım Kadrosu Açıklandı

A Milli Takım Kadrosu Açıklandı

A Milli Takım'ın Güney Kore maçının aday kadrosu ve programı açıklandı. A Milli Takım'ın 9 Şubat Çarşamba günü Trabzon'da Güney Kore ile oynayacağı özel maçın aday kadrosu ve programı belli oldu.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada milli takım aday kadrosunda şu futbolcular bulunuyor: 
 

1- Volkan Demirel Fenerbahçe
2- Onur Recep Kıvrak Trabzonspor 
3- Fehmi Mert Günok Fenerbahçe
4- Gökhan Gönül Fenerbahçe
5- Serkan Balcı Trabzonspor
6- Serdar Kesimal Kayserispor
7- Servet Çetin Galatasaray
8- Fehmi Emre Güngör Gaziantepspor
9- Hakan Kadir Balta Galatasaray
10- İsmail Köybaşı Beşiktaş
11- Gökhan Süzen İstanbul Büyükşehir Bld.
12- Selçuk İnan Trabzonspor
13- Yiğit İncedemir Manisaspor
14- Mehmet Ekici 1. FC Nurnberg
15- Sabri Sarıoğlu Galatasaray
16- Nuri Şahin Borussia Dortmund
17- Emre Belözoğlu Fenerbahçe
18- Hamit Altıntop Bayern Munchen
19- Yekta Kurtuluş Galatasaray
20- Engin Baytar Trabzonspor
21- Tunay Torun Hamburg
22- Umut Bulut Trabzonspor
23- Burak Yılmaz Trabzonspor
24- Kazım Kazım Galatasaray
 

6 Şubat Pazar günü 17.00'den itibaren Swissotel the Bosphorus'ta toplanmaya başlayacak Milli Takım, ilk antrenmanını 7 Şubat Pazartesi saat 19.00'da Fi-Yapı İnönü Stadı'nda yapacak. Aynı gün, Swissotel'de milli takım teknik heyeti ve oyuncularının katılımıyla Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi tedarikçileri olan Arko Men ve Sürat Kargo'nun imza törenleri gerçekleştirilecek.
 


Milli takım, Güney Kore Milli Takımı ile birlikte Türk Hava Yolları (THY)'na ait bir uçakla 8 Şubat Salı günü saat 11.00'de Trabzon'a hareket edecek ve Novotel'de kampa girecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink ve iki futbolcunun katılımıyla saat 18.30'da Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda bir basın toplantısı düzenlenecek. Saat 19.00'da stadyumda yapılacak antrenmanla Milli Takım, Güney Kore maçının hazırlıklarını tamamlayacak. 
 

Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda 9 Şubat Çarşamba günü oynanacak Türkiye-Güney Kore karşılaşması 20.00'de başlayacak. Müsabakayı Ukrayna Futbol Federasyonu'ndan Sergii Boiko yönetecek. Boiko'nun yardımcılıklarını Oleg Pluzhnyk ve Sergii Bekker yapacak. Dördüncü hakem ise Hüseyin Göçek olacak. 

Milli Takım kafilesi, karşılaşmanın ardından 23.50'de Güney Kore Milli Takımı ile birlikte THY'ye ait uçakla İstanbul'a dönecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :