Bahçeli iktidara Osmanlı tokadı istedi

Bahçeli iktidara Osmanlı tokadı istedi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Konya'nın Ereğli ilçesinde partililere hitap etti. Bahçeli, "Mevcut iktidarı Osmanlı tokadı ile uyarın!" dedi.

Gündüz programına yengesinin cenazesi nedeniyle yetişemeyen Bahçeli, Demireller Dinlenme Tesisleri Salonu'nu dolduran 3 binden fazla partiliye hitap etti. Partililerin alkışları arasında salona gelen Bahçeli, Bozkurt işareti ile MHP'lileri selamladı. Bahçeli, burada yaptığı konuşmada, yerel seçimlerin çok önemli olduğunu söyledi.

"Yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanmalısınız." diyen Bahçeli, "29 Mart günü eşinizi dostunuzu alın sandığa götürüp oyunu attırın. Ereğli gibi güzel bir ilçeyi emanet edeceğiniz şehrin eminini seçin. Bu da Hüseyin Oprukçu kardeşimiz olsun." dedi.

"29 Mart Yerel seçimlerinde vereceğiniz oylar ile mevcut iktidarı Osmanlı tokadı ile uyarın!" diyen Bahçeli, "Siz uyarmazsanız her yaptığını doğru kabul ederler." diye konuştu.

Konuşmasından sonra Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu'nun elini kaldıran Bahçeli, alkışlarla salondan ayrıldı.