Beyaz canlı yayında morardı

Beyaz canlı yayında morardı

Beyazıt Öztürk, canlı yayında Hülya Avşar'ın öyle bir hışmına uğradı ki ne olduğunu şaşırdı...

Kanal D'de Beyaz Show programına 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasının jüri üyelerinden Acun Ilıcalı ve Ali Taran'ı konuk eden Beyazıt Öztürk, Hülya Avşar'ı çağırmamıştı. Yayın esnasında Ali Taran'ın Hülya Avşar'ı neden çağırmadığıyla ilgili bir soru üzerine Beyaz, Avşar'ı başka bir programda özel olarak davet edeceğini ifade etti.

Beyaz, bu sözleri söyledikten yaklaşık 10 dakika sonra Hülya Avşar canlı yayına telefonla bağlandı. Ali Taran, Avşar'ın aradığını duyunca, "Niye ben yokum diye soruyor herhalde" diyerek sözü Beyaz'a bıraktı. Beyaz, Hülya Avşar'a övgüler yağdırarak "Hülyacım, bir tanem, benim çok takdir ettiğim sevgili dostum, arkadaşım" sözcüklerini arka arkaya sıraladı

HERKES BENİ ARIYOR, NE DEDİN BEYAZ?

Ancak Hülya Avşar'ın sesindeki gerginlik bir anda Beyaz'ın yüz ifadesini değiştirdi. Televizyongazetesi'nin haberine göre Avşar, "Biraz neşenizi kaçırmak için aradım açıkçası. Çünkü Beyaz, tamam herşey için çok teşekkür ederim ama programı seyredemiyorum, dağdayım. Bir de uyuyakalmışım erkenden. Deminden beri arkadaşlarım telefon açıyorlar 'Beyaz senin hakkında böyle konuşuyor. Aranızda bir şey mi var diye?' 'Ne oldu?' dedim. 'Bu programa seni davet etmeyi uygun görmemiş efendim, yok bu sana zarar veren bir şey, ben olsam...' Başımın etini yediler. İnanamadım, gerçekten de böyle birşey söyledin mi? Şakayla da karışık olsa, hakikaten hoşuma gitmedi" diye konuştu.

Bu ifadeleri yüzü asık bir şekilde ve şaşkınlıkla dinleyen Beyazıt Öztürk, "Senin o arkadaşlarınla aranda esas bir şey mi var?" şeklinde bir soru yöneltti.

Hülya Avşar, son derece gergin bir şekilde konuşmasına devam ederek "İstemiyorum neşenizi kaçırmak ama artık o kadar sıkıldım ki bu gelen giden laflardan. Senden en azından böyle bir şey beklemezdim diye düşünüyorum" diyerek uykudan kalkınca çok sinirli olabildiğini belirtti ve şöyle devam etti:

BU HÜLYA DEĞİL!

"Kusura bakma biraz gergin olabilirim. Oradaki konukların da kusura bakmasınlar" diyen Hülya Avşar'ın bu sözleri ekran başındakileri de şaşırttı ve canlı yayında yaşanan bu gerginliğe Beyaz gibi kimse anlam veremedi.

Ali Taran ve Acun Ilıcalı ise Hülya Avşar'ın yanlış anladığını söyleyerek Beyaz'a yardımcı olmaya çalıştılar. Hatta Ali Taran, sesin Avşar'a ait olmadığını daha çok Ajda Pekkan'a ya da başkasına benzediğini söyledi ve telefondakinin Hülya Avşar olduğuna inanmadı.

BENİ SİNİRLENDİRMEK İÇİN Mİ SÖYLEDİN?

İyice bozulan Beyaz'ı daha çok paylamaya başlayan Hülya Avşar, "Beyazcım ben seni dinliyorum ama bana lütfen şunu söyle; ben senin şakayla karışık bazen gerçekten iğneleyici laflar ettiğini biliyorum. Bunu, hakikaten beni sinirlendirmek için mi söyledin, şakayla mı söyledin yoksa şakada biraz ciddiyet var mıydı, bunu öğreneyim, çünkü gerçekten gerildim!" diye konuştu.

PROGRAMINA GELMEYİ HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM!

Bu sözleri şaşkın ve ne yapacağını bilmez bir halde dinleyen Beyaz'ın bembeyaz kesildiğini gözlerden kaçmadı. Hülya Avşar'ın şu sözleri ise herkesi çok şaşırttı:

"Bu saatte işim gücüm yok, uykudan kalkmak ve seni aramak zorunda değilim hiç bir şekilde."

Beyaz durumu Hülya Avşar'a izah etmeye çalışmakta hayli zorlanırken "Hülya Avşar için özel bir program yapacağız. Onun için bu programa çağırmadım dedim" diyen Beyaz, 70 milyonu da şahit gösterid!

Hülya Avşar, buna rağmen "Ben o kadar gerildim ki programa falan da geleceğimi hiç düşünmüyorum Beyazcım. Gerçekten çok sinirlendim" diyerek Beyaz'a son darbeyi vurdu.

SANA TEESSÜF EDİYORUM!

Artık ne söyleyeceğini bilemeyen Beyaz, öylece kalakaldı. Canlı yayında yaşanan bu duruma nasıl tepki vereceğini bilemeyen Beyaz, Hülya Avşar'ın "Sen bir şey yapmışsındır. Acun ne kadar ortalığı yatıştırmaya çalışsa da... Neyse boşver, daha fazla konuşmak istemiyorum ama gerçekten teessüf ediyorum sana" sözleriyle iyice yıkıldı!

YARDIM İSTEDİ

Beyaz, son bir gayretle telefondaki Hülya Avşar'a, yanlış anladığını, 70 milyonun ne söylediğini duyduğunu anlatarak Acun Ilıcalı ve Ali Taran'a döndü ve "Siz de bir şeyler söylesenize abi" sözleriyle onlardan yardım istedi.

NE, ŞAKA MI?

Son derece ciddiyetle oturan ikiliden hiç ses çıkmadı ancak stüdyo dışından gelen bir sese kulak veren Beyaz, "Şaka mı?" sözleri üzerine gözünü Acun Ilıcalı'ya dikti ve durumu anladı.

Ayağa kalkan Acun Ilıcalı, bir süredir Beyaz ile aralarında süren şakalaşmanın son raunduna Hülya Avşar'ı da dahil etmişti.

BEYAZ BUZ KESTİ

Avşar kızının kahkahalarını ve Acun Ilıcalı'nın zafer işaretlerini gören Beyaz, hem çok şaşırdı hem de Hülya Avşar ile yaşadığı polemiğin bir şakadan ibaret olduğunu görünce rahatladı. Beyazıt Öztürk daha sonra Acun'a gidip elinin nasıl buz kesildiğini gösterdi ve "Yemin ediyorum vallahi bak benim programımda olan şeyler değil. Ödüm patladı. Bir de gerçekten de sen böyle anlayıp arayabilirsin (Hülya Avşar'a söylüyor)" diye konuştu.

Ter içinde kalan Beyaz, bu şakanın intikamının acı olacağını da Acun'a söylemeden geçmedi.

 

Etiketler :