Kılıçdaroğlu Hangi Adaya Karşı?

Kılıçdaroğlu Hangi Adaya Karşı?

İ M mensuplarıyla bir araya gelen CHP’nin Büyükşehir B. Başkan Adayı Kılıçdaroğlu, Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler’le ilgili sorular karşısında terledi. Kılıçdaroğlu bakın ne dedi.

CHP’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Köseler’e en ağır darbe İBB Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Kılıçdaroğlu Köseler’le ilgili yolsuzluk iddialarını gündeme getiren gazetecilere “şununla çalışmam deme hakkına sahip değilim” demekle yetindi.

İnternet Medyası mensuplarıyla Dedeman Otel’de sabah kahvaltısında bir araya gelen CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve İl Başkanı Gürsel Tekin medya mensuplarının sorularını yanıtlarken, Kadir Topbaş’a yönelik son derece ölçülü davranması dikkati çekti.

Kılıçdaroğlu, “aday belirlemede benim bir dahlim olmadı”Göreve geldiğinde devam eden yatırımları aynı şekilde devam ettireceğini de belirten Kılıçdaroğlu Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler’le ilgili sorular karşısında “adayları tartışmak istemiyorum” demekle yetindi.Kılıçdaroğlu, CHP ile ilgili iç sorunlar konusunda tek kelime etmeye yanaşmazken “Beykoz’da hakkında onlarca dosya olan, mahkemeleri hala devam eden bir ismin aday yapılması ile ilgili ne düşünüyorsunuz?” sorusu karşısında, basın mensuplarına kendinden emin bir duruş sergileyen Kılıçdaroğlu bir anda duruşunu kaybetti.

Kılıçdaroğlu, “Adayları tartışmak istemiyorum. Çünkü aday belirleme konusunda benim bir dahlim olmadı. Maalesef uygulama böyle. Dolayısıyla ben şununla çalışırım, bununla çalışmam demek durumunda değilim. Ben kendi kurallarımı koyup hizmet edeceğim” demekle yetindi.

Bu haber toplam 640 defa okunmuştur