Beykoz Konaklarında SOYGUN

Beykoz Konaklarında SOYGUN

Galatasaray'ın eski Başkanı Faruk Süren'in tripleks villası soyuldu. İş adamının kredi kartlarıyla birlikte Alfa Romeo marka otomobil de çalındı. Olağanüstü hüvenlik sistemiyle korunan Beykoz Konaklarındaki hırsızlık şaşkınlık yarattı.

İstanbul'un en lüks konutlarının bulunduğu ve birçok ünlünün oturduğu Beykoz Konakları'nda hırsız şoku yaşandı. Galatasaray Futbol Kulübü eski Başkanı, iş adamı Faruk Süren'in villası soyuldu. Faruk Süren'in yüksek duvarlarla çevrili ve onlarca kamera tarafından korunan lüks triplek villasına salı günü akşam hırsız girdi. Villaya mutfak perceresinden giren hırsızın hedefi iş adamının oğlu Emir Süren oldu. Faruk Süren'in olay günü yurt dışında olduğu belirlenirken oğlu Emir Süren'e ait 34 BU 3444 plakalı Alfa Romeo Distirctive model otomobili ile birlikte dizüstü bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinası ve çeşitli kredi kartları çalındı. Sabah polise haber verildi.

SİTEDEN ÇIKIŞ KAMERADA

 

Villaya gelen Olay Yeri İnceleme Ekibi parmak izi aldı. Güvenlik kameralarını da incelemeye alan ekipler, çalınan otomobille saat 05.37'de siteden çıkıldığını tespit etti. Olayla ilgili Emir Sümer ile villa bahçıvanı Paşabahçe Polis Merkezi'ne giderek ifade verdi. Polis kamera kayıtlarından hırsızın peşine düşerken olay konaklarda şok etkisi yarattı.

Etiketler :
Yaşam