Bir tıkla Arapça öğrene bilirsiniz

Bir tıkla Arapça öğrene bilirsiniz

AÖF İlahiyat Arapça derslerine hazırlanmak artık daha zevkli, daha kolay!

Arapça öğretmeni İhsan Dinç: “Artık, AÖF İlahiyat Önlisans Arapça sınavları korkulacak ders olmaktan çıkardık!" diyor.

Tüm dünyada uzaktan eğitim üniversitelerin her bölümünde yaygınlık bulmaya başladı. Artık üniversitelerin olmazsa olmazı haline gelen uzaktan eğitim yoğun bir şekilde talep görüyor.

Bu anlamda hem çalışmak hem de üniversite okuyarak diploma sahibi olabilmek birçok kimse için kaçırılmayacak fırsat olarak değerlendiriliyor.

İstanbul Üniversitesi Arapça Dili ve Edebiyatı mezunu (Arapça öğretmen) üç arkadaş güzel bir projeye imza atarak 5 yılda 100.000 üyesi ve günlük 15.000 ziyaretçisiyle www.onlinearabic.net sitesini Online Arapça Dil Eğitimi Portalı haline getirmişler.

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) İlahiyat Önlisans Arapça derslerini çok zevkli ve kolay haline getiren Arapça öğretmeni İhsan Dinç: “Artık, AÖF İlahiyat Önlisans Arapça sınavları korkulacak ders olmaktan çıkardık! Öğrenciler evlerinden, iş yerlerinden bir yandan da çaylarını içerlerken, diledikleri saatte ve diledikleri tekrarlarda dersleri izleyerek Arapça sınavlarına hazırlanabilmektedirler. Online kursiyerler ünitelerle ilgili soruları online olarak hocalarına sorabiliyor, her ünite için interaktif deneme sınavlarına katılabiliyorlar. Üç yıldır yüzlerce başarılı online kursiyerlerin teşekkürlerine muhatap olduk. Online kursiyerlerimizin başarı bizim de başarımızı ve sevincimizi artırmıştır. Online kursiyerlerimizle çok geniş ve sıcak dostlarılar da tesis etmiş olduk. AÖF İlahiyat Önlisans Arapça derslerimizi aynı zamanda dil bilgisini geliştirmek isteyen yüzlerce online kursiyerlerimizde büyük keyifle takip etmektedirler.” diyerek bu alanda Arapça öğrenmek isteyenlere www.onlinearabic.net ve www.onlinedil.net sitelerinde Arapça eğitimini daha zevkli ve daha kolay hale getirerek “Bir lisan bir insan” düsturuyla hizmet vermeye devam ettiklerini belirtti.

Kaynak:Haber Kaynağı