CHP Seçime Girmeden Yenilgiyi Kabullendi!

CHP Seçime Girmeden Yenilgiyi Kabullendi!

Sözcü yazarı Bekir Coşkun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmeden bahsetti. Ufukta yine yenilgi görünüyor.


Sözcü yazarı Bekir Coşkun, Nil Soydan'a verdiği röportajında CHP'nin seçimlerdeki performansı ve Kemal Kılıçdaroğlu hakkında çok konuşulacak yorumlarda bulundu.

BEŞİNCİ SEÇİMİ DE KAYBEDECEK

Daha önce sarf ettiği “Kı­lıç­da­roğ­lu çok ba­şa­rı­sı­z” sözleri hatırlatılan Coşkun Kılıçdaroğlu hakkında, "O za­man üç se­çim kay­bet­miş­ti. Bu­gün kay­bet­ti­ği se­çim sa­yı­sı dört. Fa­kat se­ne­ye gö­re­cek­sin, yapılan be­şin­ci se­çi­mi de kay­bet­miş ola­rak biz bu­ra­da ko­nu­şa­ca­ğız" dedi.

KENDİSİ DE ŞANSIMIZ YOK DEDİ

Soydan'ın "O ka­dar mı emin­si­niz?" diye sormasının ardından sözlerine devam eden Coşkun, Kılıçdaroğlu ile ilgili bir anısını paylaştı. Coşkun, şunları söyledi;

"O ka­dar emi­nim. Çün­kü ge­çen­ler­de bir ye­mek­te bir ara­ya gel­dik Ke­mal Kı­lıç­da­roğ­lu ile. Ben Ke­mal Be­y’­e; “Se­çim­de şan­sı­nız var mı?” di­ye sor­dum. “Yo­k” de­di. Ken­di­si de­di bu­nu. “Biz ik­ti­dar olu­yo­ruz di­ye­bi­lir mi­si­niz?” de­dim. “Di­ye­me­m” de­di. Bu as­lın­da umut­suz­lu­ğu­mu da­ha çok ar­tır­dı. Şim­di tek umu­dum ne bi­li­yor mu­sun? Ben bu­gü­ne ka­dar ne de­sem ter­si çık­tı. Bu­gün di­yo­rum ki; “Ke­mal Bey se­çi­mi ka­za­na­ma­ya­cak.” İn­şal­lah ka­za­nır. Ama za­ten Ke­mal Bey ka­za­nır­sa, en çok ken­di­si şa­şı­ra­cak! Uzun sü­re ina­na­ma­ya­cak! Şok fi­lan ge­çi­re­cek hat­ta."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.