Cübbeli Hocanın kızdığı dizi

Cübbeli Hocanın kızdığı dizi

Flash TV ekranlarında Cuma günleri ekrana gelen programda konuşan Cübbeli Ahmet Hoca Kanal D de yayınlanan diziye ateş püskürdü.

Flash TV ekranlarında Cuma günleri ekrana gelen 'Cübbeli Ahmet Hoca'yla Sohbetler' programında konuşan Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü, Kanal D'nindizisi 'Hanımın Çiftliği'ne adeta ateş püskürdü.

HAMZA'NIN İDAMI

Medyapatronu.com'un derlediği habere göre, dizinin yayınlanan son bölümünde Güllü'nün ağabeyi Hamza'nın idam kararı çıkmış ve idam edilmişti. Cübbeli Ahmet Hoca'da bu sahneye takıldı ve Güllü'nün babası Cemşir ile ağabeyi Hamza'nın konuşmalarını şu sözlerle eleştirdi:

'BUNLARDA AYAR KAÇMIŞ'

"Adamın çocuğu idam edilecek kalkıyor kopuyor bağırıyor, yani çok izlenen diziler bunlar, bunlarda hiç ölçü yok ayar kaçmış, kantarın topuzu yok şiraze kaymış, müslüman toplum ehli sünnet müslüman imanlı hiç bişey kalmamış.

'ALLAH DUYAR'

Bağırıyor Allah yarabbi ondan sonra sessiz 'Bu kadar dua ettim duymadın herhalde şimdi duydun mu çocuğumun infazı geldi kurtaramıyorum' sen bunu Allah'a kalbinden geçirirken de duyar, kısık konuşurken de duyar bağırırken de duyar, bu Allah'a farketmez.

Bunu izleyen bütün millet böyle düşünür: 'Dua ettim de Allah duymadı bağırmam mı lazım...' Böyle düşünen kafir olur.

'BİLİNÇ ALTINA GAVURLUK EMPOZE EDİYOR'

Adam idam olacak idam olmadan mektup yazıyor mektubunda diyor ki birine: 'Hakkını helal et', hakkını helallık istemeden de diyor ki : 'Öteki dünya var mı yok mu bilmiyorum ama şimdi ben gidiyorum', oraya da sokmuş acılı bir sahne herkesin ne olacak diye merak ettiği bir noktada bilinç altına bir gavurluk empoze ediyor.

Ahiret var mı yok mu bilmiyorum diyen kafirdir hem de Stalin gibi kafirdir. Bir şeyde iki dakika arayla iki gavurluk."

İşte O Video...

 

Etiketler :