Deniz Feneri'nde suçu olan cezasını çeker

Deniz Feneri'nde suçu olan cezasını çeker

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Deniz Feneri e.V davasıyla ilgili CHP lideri Baykal'ın kendisine yönelik idialarına cevap verdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Deniz Feneri e.V davasıyla ilgili CHP lideri Baykal'ın kendisine yönelik idialarına cevap verdi. Erdoğan, "Arkadaşım dostum olabilir. Senin nice arkadaşların mahkum. Sana birgün böyle bir laf söyledim mi? Bu kavun değil ki dibini koklayasın. Cezaları varsa, cezalarını çekerler beni enterese etmez." diye konuştu.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Deniz Feneri e.V davasıyla ilgili CHP lideri Baykal'ın kendisine yönelik idialarına cevap verdi. Erdoğan, "Arkadaşım dostum olabilir. Senin nice arkadaşların mahkum. Sana birgün böyle bir laf söyledim mi? Bu kavun değil ki dibini koklayasın" diye konuştu.
Başbakan Erdoğan'ın konuşmasında öne çıkan satır başları şöyle:Siyasette kimseye kefil olmam. Siyasette babam dahi olsa kefil olmam.


Cezaları varsa, cezalarını çekerler beni enterese etmez.


Partimle bunun ilişkisini ispatla. İspatlayana kadar müfterisin.


Avukat mısın, savcı mısın, falcı mısın nesin?


Baykal'ı saygıya davet ediyorum.


Elinde hangi imkanlar var onu bilmiyorum. Bu gücü nerden alıyorsun bilmiyorum. Bu güc, zaman geliyor Anaya Mahkemesi'ni, zaman geliyor Yargı'yı, zaman geliyor Savcı'yı tehdit ediyor.


Bırak insanlar rahat çalışsın.

Kaynak:Haber Kaynağı