Dokuz Oyuncu Gönderiliyor

Dokuz Oyuncu Gönderiliyor

Ligde istenilen başarını gelmeyişi ve son olarak pazar günkü derbide istenmeyen olaylar sonrası Galatasaray'da düğmeye basılıyor.

Kaleci Sanctis, Mehmet Güven, Aydın Yılmaz, Sabri, Linderoth, Hasan Şaş, Ümit Karan, Nonda ve Cassio Lincoln´ün bileti kesiliyor

Galatasaray Yönetimi, olaylı derbinin ardından önemli kararlar almaya devam ediyor. Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Kadroda çok ciddi revizyon düşünen Sarı-Kırmızılılar’ın sözleşmesi biten kaleci Sanctis, genç oyuncular Mehmet Güven ve Aydın Yılmaz, olay adam Sabri, bir türlü iyileşemeyen Linderoth, Hasan Şaş, Ümit Karan, Nonda ve Lincoln ile yollarını ayırması kesin gibi.

Ayrıca artık transferde tek yetkili Haldun Üstünel. Başkan Adnan Polat, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin’i transfer işlerinde devre dışı bıraktı. Üstünel de bu doğrultuda Avrupa seferine çıktı. Genç yöneticinin ilk durağı İtalya oldu. Yabancı transferinde ilk hedef; bir kaleci, stoper ve santrfor. Bu isimlerin en az Kewell ve Baros kadar popüler olması amaçlanıyor. Kaleci yüzde 90 ihtimalle Atletico Madrid’in file bekçisi Leo Franco olacak.


Etiketler :