İbretlik bir F. Gülen vaazı -İZLE

İbretlik bir F. Gülen vaazı -İZLE

Gülen bir zamanlar birilerine 'ALLAH SİZİ KAHRETSİN' diyordu.

GAZZE YOLUNDAKİ MAVİ MARMARA'MIZA YAPILAN ALÇAKÇA SALDIRI HAKKINDA "İSRAİL'DEN, OTORİTEDEN İZİN ALMAKTAN SÖZ EDEN" F. GÜLEN'İNDEN, BİR ZAMANLAR MESCİD-İ AKSA VE KABE VAAZI...

F. GÜLEN'DEN İBRETLİK VAAZ

 Bugün ABD ve İsrail'i üzmemek için kılı kırk yararak konuşan F. Gülen, o günlerde, ABD'ye adeta SAVAŞ ilan ediyordu.

VİDEO İÇİN ALTERNATİF LİNK

Önce Selahattin'i Eyyubi'nin Kudüs'ü fethetme aşkını anlatan Gülen, daha sonra Hicaz'a giren ABD askerlerine tepki göstermeyen dünya Müslümanlarına karşı sert mesajlar veriyordu.

ABD'ye tepki göstermeyenlere ve bomba olup patlamayanlara "ALLAH SİZİ KAHRETSİN" diye beddua eden Gülen'in bugün geldiği nokta oldukça ibret verici.

O günlerde; "Ben Rabbim'e söz veriyorum. Kabetullahı basmanın bin çeşit öcünü alacağız. Önümüzdeki 5, 10 içerisinde ABD'nin oyunlarını ters yüz edeceğiz. Allah'ım cesaret ver, yapacağız. Allah'ım kuvvet ver, yapacağız" diye dua eden Gülen, önceki gün ise "Radikallerin saldırılarından korunmak için ABD'deyim" diyordu.Gülen vaazda "20. asır mü'minlerinin yüz karası. Karşısında ABD dahi olsa, bomba olup patlamalı ve başını dağıtmalı gavurun. Yer yerinden oynamalı. Mü'min sesini duyurmalı. Haykırmalı ve kükremeli. Bunun karşısında sessiz kalanları Allah kahretsin. Bunu protesto etmeyenleri Allah kahretsin. Bunun karşısında sessiz duran parlamenterleri Allah kahretsin. Bu büyük bir hadisedir... Böyle bir olay karşısında sükut eden bir vicdanın Allah ile münasebetinin olması düşünülemez. " diyerek kendinden geçiyordu.

YANİ KISACA BİR ZAMANLAR F. GÜLEN, AĞLAYARAK KONUŞUR VE ŞAKİRDLER ÇILGINLAR GİBİ AĞLARDI, KENDİLERİNDEN GEÇERDİ.

GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL GÜNLERDİ.

O ZAMANLAR ŞİRKETLEŞMEMİŞTİK HİÇ BİRİMİZ.
 
ŞİMDİLERDE KÖPRÜNÜN ALTINDAN ÇOK SULAR GEÇMİŞ.

ESKİ ÇAMLAR BARDAK OLMUŞ.

ZAMAN, BİRİLERİNİN DEĞİŞTİĞİNİ VE BİRİLERİNİN SABİT KALDIĞININ ŞAHİDİDİR.

İŞTE BİR ZAMANLAR FETHULLAH GÜLEN BÖYLE BİRİYDİ...

KISACASI BU VİDEOYU İBRETLE VE ÜRPEREREK YAYINLIYORUZ.
HABER5.COM

Etiketler :