İskenderpaşa Cemaati Erdoğan'a oy verecek

İskenderpaşa Cemaati Erdoğan'a oy verecek

İskenderpaşa Cemaati adına açıklama yapan İskenderpaşa Cemaati'nin lideri Muharrem Nureddin Coşan, oylarının Erdoğan'a olduğunu belirtti.

İskenderpaşa Cemaati, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı.

"BİZ, BU COĞRAFYANIN SAĞDUYULU ÖZÜYÜZ"

Cemaat adına yazılı açıklama yapan, Avustralya'da elim bir kazada yaşamını yitiren Merhum Mahmud Esad Coşan'ın oğlu, İskenderpaşa Cemaati'nin lideri Muharrem Nureddin Coşan, şunları söyledi;

Atalarımın özü, kökeni, fedakârlıkları, hizmetleri ve gayretlerimiz itibariyle bu coğrafyada kendini ifade hakkını kullanmam, görüşlerimi dileyenlerle paylaşmam normaldir, doğaldır.

Bu çerçevede nasihatlerimden azami istifade için iyi niyet; duru, saf, zinde, tarafsız bir muhakeme becerisi ön şartlardandır. Biz meyve ağacına benzetiliriz. Gölgemize sığınan, rahatlayan, huzur bulan, meyvemizi yiyen, çorbamızdan da içmiş insanımız çoktur. Ama biz AKP'li değiliz. Biz MHP'li değiliz. Biz CHP'yi de biliriz; Hacı Bektâş-ı Velî pirimiz. Biz, bu coğrafyanın SAĞDUYU'lu özüyüz.

ERDOĞAN'A DESTEK OLMAYA NİYET ETTİK 

Önümüzde her ne kadar mahiyetini idrak edemesek de, eni, boyu ve derinliği ısmarlama tarif edilmiş bir seçenek düzeneği var. Bu düzenek şartları içinde özlemini çektiğimiz beşeri haklarımıza, sahip olduğumuz muteber ve müstesna dünya görüşümüze daha yakın olması ve etkili işler yapması ihtimali adına Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a 10 Ağustos 2014 Pazar günü destek olmaya niyet ettik.

Khayr ve bereketli neticelere vesile olması için gayret ve dua içindeyiz.

Selamlarımla,
Muharrem Nureddin Coşan

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.