İSLAM'LA İLGİLİ ŞOK SES KAYDI

İSLAM'LA İLGİLİ ŞOK SES KAYDI

Dailymotion.com sitesinde, yine gündeme bomba gibi düşecek bir ses kaydı yayınlandı.

Video paylaşım sitesi dailymotion.com'da şok bir ses kaydı daha yayınlandı. Ses kaydının 3. Ordu Komutanlığı Kurmay Başkanı Tümgeneral Ergüder Toptaş'a ait olduğu iddia ediliyor.

Sözkonusu kayıttaki kişi "Türk milletine bütün kötülükler dinden gelmiştir. Bununla mücadele boynumuzun borcudur" açıklamasında bulunuyor. Ayrıca, "Araplaşarak, çocuklarınıza Arap isimleri koyarak müslüman olunmaz" diyen Tümg Ergüder Toptaş olduğu iddia edilen kişi, "bize yapılanların hesabı mutlakara sorulacak" diyor...

İşte o ses kaydının dökümü;

ORDU İÇERİSİNDE MEYDANA GELEBİLECEK HİZİPLEŞMELER, BÖLÜNMELER BUNLARA HİZMET EDENLER DAHİ BİLE OLSALAR HAİNDİRLER. MÜSAMAHA EDİLEMEZ ARKADAŞLAR. GÖZ DE YUMULAMAZ. ÇÜNKÜ ORDUNUN GÜNLÜK SİYASETLE İŞİ YOKTUR. ORDU; VATANIN, MİLLETİN, DEVLETİN BEKASI İLE İLGİLİ HUSUSLARDA YERİ ZAMANI GELDİĞİ ZAMAN GÖREVİNİ BÜYÜK BİR KARARLILIKLA VE HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN BEDELİ NE OLURSA OLSUN ÖDEYECEK ŞEKİLDE YAPAR. AMA EMİR KOMUTA ZİNCİRİ İÇERİSİNDE. HERKES HADDİNİ HUDUDUNU YERİNİ BİLEREK.

BİZE YAPILANLARIN HESABI MUTLAKA SORULACAKTIR
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM BİZDE MAALESEF HERKES BULUNDUĞU YERDE BİR ÜSTÜNE YALAKALANARAK, YALAN SÖYLEYEREK, ŞUNU BUNU YAPARAK, YILDIZLAR SAVAŞI OLDUĞU İÇİN HEP GÖZ YUKARIDA. HAYIR ARKADAŞLAR GÖZ AŞAĞIDA OLMASI LAZIM BUGÜN İÇERİSİNE DÜŞTÜĞÜMÜZ SIKINTILARDA DA BU VARDIR. SIKINTILI BİR DÖNEMDEN GEÇTİĞİMİZİ SÖYLEDİK. ARKADAŞLAR BAK ERGÜDER TOPTAŞ MESELESİ, AHMET MEHMET MESELESİ DEĞİL. BUNLARIN MUTLAKA BİR GÜN HESABI SORULACAKTIR. MÜCADELE EDENLER YİNE TARİHE KAHRAMAN DİYE GEÇECEKTİR.

ARAPLAŞARAK DAHA İYİ MÜSLÜMAN OLUNAMAZ
ÇOCUKLARIMIZA ARAP İSİMLERİ VEREREK DAHA ÇOK MÜSLÜMAN OLAMAYIZ. ÇOCUKLARIMIZA, KIZLARIMIZA ARAP İSİMLERİ VEREREK CENNETİN KAPILARINI AÇAMAZSINIZ. ARAPLAŞARAK DAHA İYİ MÜSLÜMAN OLAMAZSINIZ. ALEVİSİYLE SÜNNİSİYLE ŞUYUYLA BUYUYLA ZATEN BUNLAR İSLAMİYETTEN SONRA ÇIKMIŞ ABUK SUBUK BÖLÜNMELERDİR. ÇOK AÇIK SÖYLÜYORUM. TAMAMEN ABUK SUBUK BÖLÜNMELERDİR ARKADAŞLAR.

HALA ARAPLAŞMA DÜŞÜNCESİ TAŞIYAN ÖRÜMCEK BEYİNLİLER, APTALLAR, AHLAKSIZLAR, İĞRENÇ YARATIKLAR VAR

TÜRK MİLLETİ ORTA ASYADAN GÖÇ EDİP BAŞLADIĞINDAN BERİ ARADAN YAKLAŞIK OLARAK 1200 - 1300 YIL GEÇMİŞTİR. 1200 - 1300 YIL İÇERİSİNDE HİÇBİR ZAMAN TÜRK BİRLİĞİNİ KURAMADIK. DİĞERLERİ BİRLİĞİNİ BERABERLİĞİNİ KURARKEN BİZ NİYE KURAMIYORUZ? NİYE KURAMADIK? DİLİMİZİ KAYBETTİĞİMİZ İÇİN KURAMADIK. GİTTİK FARSTA FARS DİLİNİ ALDIK, ARAP'IN ARAP DİLİNİ ALDIK. ŞU AN BİLE TEKRAR ARAP HARFLERİNE DÖNMEYİ HAYAL EDECEK KADAR APTAL VE AHLAKSIZLAR VAR. ALLAH ARAPÇA MI KONUŞUYOR? ARAP ALFABESİNE DÖNDÜĞÜ ZAMAN İŞTE BİLMEM NE OLACAĞINI DÜŞÜNECEK KADAR ÖRÜMCEK BEYİNLİLER VAR. BU KADAR ALÇAKLAR VAR. BU KADAR SÜTSÜZ, BU KADAR AŞAĞILIK, BU KADAR İĞRENÇ YARATIKLAR VAR. ALÇAKLIĞIN DA BİR HADDİ HUDUDU VARDIR. BAKIN ALÇAKLIĞIN DA BİR HADDİ HUDUDU, ALÇAKLIĞIN DA BİR AHLAKI VARDIR. ARAPLAŞARAK MANEVİYATINIZI YÜKSELTEMEZSİNİZ.

SİLAHLI KUVVETLERE YÖNELİK SALDIRILARIN GEÇİCİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEYİN. TÜRKİYE'Yİ ÇOK BÜYÜK TEHLİKELER BEKLİYOR
SİLAHLI KUVVETLERİN TEMEL DEĞERLERİ VAR ARKADAŞLAR. SİLAHLI KUVVETLERİN DİSİPLİNİ, SİLAHLI KUVVETLERİN EĞİTİMİ, SİLAHLI KUVVETLERİN AST ÜST İLİŞKİLERİ, SİLAHLI KUVVETLER ARASINDAKİ BİRLİK BERABERLİK. BUNLARA YÖNELİK TAARRUZLARIN SAKIN OLA ARKADAŞLAR GÜNLÜK GELİP GEÇİCİ MODA ŞUNDAN BUNDAN KAYNAKLANDIĞINI ASLA VE ASLA DÜŞÜNMEYİN ARKADAŞLAR. HER ŞEY SIRASIYLA BAKIN HER ŞEY SIRASIYLA GELİYOR. 20 SENE ÖNCE DÜŞÜNEMEDİĞİMİZ OLAYLARLA ŞU AN KARŞI KARŞIYAYIZ. TÜRKİYE'Yİ TÜRK MİLLETİNİ TÜRK DEVLETİNİ ÇOK BÜYÜK TEHLİKELER BEKLİYOR ARKADAŞLAR.

BUNUNLA MÜCADELE BOYNUMUZUN BORCUDUR ÇOK BÜYÜK TEHLİKELER BEKLİYOR ARKADAŞLAR. TÜRK MİLLETİNE BÜTÜN KÖTÜLÜKLER DİN KİSVESİ ALTINDA GELMİŞTİR. ONUN İÇİN BUNUNLA MÜCADELE ETMEK HEPİMİZİN BOYNUNUN BORCUDUR ARKADAŞLAR. DEĞİŞMEZ ÖDEVİDİR. BU VATANIN MİLLETİN TÜRK MİLLETİNİN ANADOLU COĞRAFYASINDA KALMA MÜCADELESİDİR. BU BU KADAR AÇIK VE NETTİR. 

http://www.dailymotion.com/video/xq65y6_tumgeneral-erguder-toptay-turk-mylletyne-butun-kotulukler-dynden-gelmyytyr_news 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.