İstihbaratçı Paşa'dan Ergenekon İtirafları 2

İstihbaratçı Paşa'dan Ergenekon İtirafları 2

youtube.com'da Genelkurmay İstihbarata Karşı Koyma Başkanı Tümg. M. Mutlu Arıkan'a ait olduğu iddia edilen Ergenekon itiraflarının yer aldığı ikinci ses kaydı yayınlandı.

 

Geçtiğimiz günlerde video paylaşım sitesi dailymotion.com'da Genelkurmay İstihbarata karşı koyma başkanı M. Mutlu'ya ait olduğu iddia edilen şok bir ses kaydı düşmüştü.

O ses kaydında Tümg. Mutlu olduğu iddia edilen kişi Ergenekon soruşturmalarıyla ilgili itiraflarda bulunuyordu.

Yine Tümg. M. Mutlu Arıkan'a ait olduğu iddia edilen yeni bir ses kaydı bu kez youtube.com'da düştü. Bu ses kaydında da Ergenekon itirafları yer alıyor.

İşte youtube.com'da yayınlanan ses kaydı;

 Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=qpkLekrpu3I

 

DURSUN ÇİÇEK’İN PLANLARININ BİZİM BİLGİSAYARLARDAHAZIRLANMASI  TAM BİR REZALET

O BELGE YAKALANAN BELGE FOTOKOPİ VE İMZA AYNEN DURUYOR BELGENİNÜZERİNDE. BİZDE, BİLGİSAYARDA HAZIRLANMIŞ. TAM BİR REZALET. YANİ KAÇ GÜNDÜRUĞRAŞIYOR ÇOCUKLAR. BENİM ÇOCUKLAR BAŞTA OLMAK ÜZERE. VALLA BEN ANLAMADIM BUİŞİN SONU NE OLACAK?

BU BELGELERİ NASILÇIKARDIKLARINI ANLAYACAK BİR İSTİHABARATIMIZ YOK Kİ

YANİ BUNLARI NASIL AYARTIYORLAR, NASIL BULUYORLAR,  NASIL ÇIKARTIYORLAR ORTAYA? YAA BİZİMİSTİHBARAT DİYE BİR ŞEYİMİZ YOK. PAZARTESİYDİ GALİBA, PAZARTESİ GÜNÜ. MİTMÜSTEŞARINA KOMUTANLA GİTTİK BİZ. İSMAİL PAŞA İLE BEN GİTTİM. SALI GÜNÜ EMNİYETGENEL MÜDÜRÜNÜN YANINA GİTTİK.  ORDU EVİNİNYANINDAN ÇIKTIK. GELDİK KARARGÂHA.

YAPTIĞIMIZ FAALİYET10 DAKİKA SONRA İNTERNET GAZETELERİNDE FLAŞ HABER OLUNCA “BİSMİLLAH” DEDİM.

ONDAN SONRA BEN BİR EMRİNİZ VARMI DEDİM. YOK DEDİ. ODAMAGİRDİM. HADİ DEDİM, BİR İKİ SAATTİR YOKTUM. ŞU İNTERNETE BİR BAKAYIM NE VAR NEYOK? İNTERNETİ BİR AÇTIM. ŞOKKK. GENELKURMAY İSTİHABARAT BAŞKANI EMNİYET GENELMÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ. BİSMİLLAH DEDİM YAA. VALLAHİ BAK. YANİ ORDANÇIKIŞIMIZ VE  ODAYA GİRİŞİM 10 DAKİKAYIGEÇMEDİ.   10 DAKİKA GEÇMEDİ HAA. HİÇABARTMIYORUM.

İSMAİL PAŞA İLEARAMDAKİ FARK BENİM İSTİHABARATÇI OLMAM

LAN ALLAH’TAN KORKUN DEDİM YAA.  BU KADAR MI DEDİM. MEDYANIN GÜCÜNE BAK YAA.ONDAN SONRA ARKADAŞLAR, GELİRKEN, İŞTE ORAYA GİTTİĞİMİ ÖĞRENENLER FALAN, HEPİSMAİL PAŞAMIN ADI GEÇİYORDU. SİZDEN KİMSE BAHSETMİYORDU, ÖZELLİKLE İLETİŞİMDAİRE BAŞKANLIĞINDAN. EEE İŞTE ARAMIZDAKİ FARK BU !!!!  BENDE DEDİM; HAYATTA İZİMİ,  ADIMI ÇIKARTMAM ORTAYA.

SAVCI ÇİÇEK DAVASINDANBİRAZDA KARACI GENERAL TUTUKLASIN Kİ BİZİMDE ÖNÜMÜZ AÇILSIN

 BİLİYORSUN İKİ TANEHAVACI GETİRTDİLER ORAYA, BİR TANE DENİZCİ GİTTİ. ŞEY ETCEKTİR SAVCI. BÖYLEBÖYLE BÖYLE DİYOR. İŞTE BİLMEM NE OLMUŞ DİYOR. NE DİYORSUNUZ DİYOR? YANİ ESASINDA ŞEYDE BEKLİYORUZ YANİ. ÖNÜMÜZDEKİ SENEDENKARACILARDAN, AMA KORGENERAL OLSUN Kİ YER AÇILSIN. 

MİTVE EMNİYETLE ARAMIZI İYİ TUTMAMIZININ SEBEBİ; DÜŞMANA YAKIN OLMAZSAN ONUN NEYAPTIĞINDAN HABERDAR OLAMAZSIN PRENSİBİ GEREĞİDİR.

GÖREVE GELDİĞİMDEN BERİ ŞUNU SÖYLÜYORUM. DİYORUM Kİ BİZİMÖĞRENDİĞİMİZ ALDIĞIMIZ EĞİTİM. ÖZEL KUVVETLERDEN DE BAŞLAYARAK. DÜŞMANINA NEKADAR UZAK DURURSAN, SOĞUK DURURSAN, O KADAR ÇOK ONUN NE YAPTIĞINIANLAYAMAZSIN. ONUN İÇİN ÇOK YAKIN DURACAKSIN Kİ. NE YAPTIĞINI BİLECEKSİN. BAŞKATÜRLÜ BİLEMEZSİN. ANLAYAMAZSIN. BÜTÜN BU ZİYARETLERİMİZ FALAN BİZİM BU KAPSAMDAYAPILAN İŞLEMLERDİR. YANİ MİT’E YAPTIĞIMIZ, EMNİYETE YAPTIĞIMIZ, JANDARMAYA GİTTİKŞÖYLE YAPIN BÖYLE YAPIN, DİAOLOG KOPUKLUĞU OLMASIN. BİRBİRİNİZE SORUN. ÇÜNKÜAÇIK  OLMAK ZORUNDAYIZ. BU GÜNE KADARKAPALI OLDUKTA NE OLDU? BU İNSANLARI BİZ KENDİMİZE YAKLAŞTIRIP GÜVEN TELKİNETMEK ZORUNDAYIZ. BU YÜNÜMÜZLE KARŞILIKLI. OLMAZ BAŞKA TÜRLÜ.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.