İTÜ Okul Mu Ticarethane Mi? Ahlaksız Konser

İTÜ Okul Mu Ticarethane Mi? Ahlaksız Konser

Batılı güçlerin tüm dünyaya pop ikonu olarak pazarladıkları Lady Gaga sözde sanat adına önceki akşam İstanbul’da yığınla rezalete imza attığı bir konser verdi.

“Lady Gaga’s Artrave: the Artpop Ball” turnesi kapsamında 21 tır ve 144 kişilik ekibiyle İstanbul’a gelen şarkıcı, İstanbul’a adım attığı ilk andan itibaren kıyafetleriyle ve yaptıklarıyla büyük tepki çekti. İstanbul’dan önce Dubai’de konser veren ve bu konserinde uyarıları dikkate alarak daha kapalı giyinen Lady Gaga, Türkiye’yi ise hiçe saydı. Gaga ayrıca eşcinselliği kutsarken, konsere gelen gençliğin durumu, halimize ağlanacak türdendi.

REZİLLİKLERİN BİRİ BİTTİ DİĞERİ BAŞLADI

Lady Gaga’nın konserdeki tek vukuatı soyunmak olmadı. Şarkıcı ayrıca konsere gelen eşcinsel hayranlarına yönelik de övgüde bulundu. Allah’ın lanetlediği sapkın yönelimlere ilişkin gittiği her konserde mesajlar veren Gaga, Türkiye’yi de boş geçmemiş oldu.

Batılı güçlerin tüm dünyaya pop ikonu olarak pazarladıkları Lady Gaga sözde sanat adına önceki akşam İstanbul’da yığınla rezalete imza attığı bir konser verdi. “Lady Gaga’s Artrave: the Artpop Ball” turnesi kapsamında 21 Tır ve 144 kişilik ekibiyle İstanbul’a gelen şarkıcı, İstanbul’a adım attığı ilk andan itibaren kıyafetleriyle ve yaptıklarıyla büyük tepki çekti. İstanbul’dan önce Dubai’de konser veren ve bu konserinde uyarıları dikkate alarak daha kapalı giyinen Lady Gaga, Türkiye’yi ise hiçe saydı. Gaga ayrıca eşcinselliği kutsarken, konsere gelen gençliğin hali halimize ağlanacak türdendi.

Lady Gaga’s Artrave: the Artpop Ball” turnesi kapsamında 21 tır ve 144 kişilik ekibiyle İstanbul’a gelen şarkıcı Türkiye’deki LGBTİ, Feminist, ve inançsız kesimler tarafından takip edildi. Akşam saat 21.00’de başlayan konser için öğle saatlerinden itibaren Lady Gaga hayranlarının uzun kuyruklar oluşturduğu görülürken, konser saatinin yaklaşmasıyla stadyum neredeyse tamamen doldu.

DUBAİ’DE GİYİNDİ TÜRKİYE’DE SOYUNDU

2 saat süren konseri boyunca 10 kıyafet değiştiren, tüm kıyafetlerinde aşırı dekolte bulunan Lady Gaga, hızını alamayarak sahnede soyundu. Giydiği renkli elbiseler için 14 gardırop kıyafeti ile yolculuk yapan şarkıcı, sahnede soyunarak büyük bir rezalet örneği ortaya koymuş oldu. Dubai’de verdiği konserde uyarıları dikkate alarak daha kapalı giyinen Gaga, Türkiye’de uyarıları dikkate almadı.

EŞCİNSELLERE MESAJ

Lady Gaga’nın konserdeki tek vukuatı soyunmak olmadı. Şarkıcı ayrıca konsere gelen eşcinsel hayranlarına yönelik de övgüde bulundu. Allah’ın lanetlediği sapkın yönelimlere yönelik gittiği her konserde mesajlar veren Gaga, Türkiye’yi de boş geçmemiş oldu.

 GENÇLER POPÜLER KÜLTÜR BATAKLIĞINDA

Lady Gaga dışında, konsere gelenler de rezaletin farklı bir boyutunu gözler önüne serdiler. Gaga’nın ilginç kıyafet tarzından etkilenen binlerce kişi adeta kıyafet festivaline gelir gibi konsere geldiler. Türkiye’deki sapkın yönelimlerin büyük bir rağbet gösterdiği konserde, gençlerin popüler kültür batağına sürüklendiği ve bu bataklıkta kapitalist düzene kurban edildikleri görüldü. Örflerimize, inançlarımıza tamamıyla ters olan giyim tarzlarıyla, hareketleriyle ahlâki çöküşün göstergesi olan gençler, konser öncesinde ve sonrasında sosyal paylaşım sitelerinde büyük tepki çektiler.

İTÜ OKUL MU TİCARETHANE Mİ?

Milli Gazete'de yer alan habere göre, İTÜ Stadyumu’nda yapılan konserlerin ardı arkası kesilmiyor. Bu konserlerden sonuncusu Lady Gaga konseri oldu. 241 Yıllık köklü bir tarihi olan İTÜ’nün artık üniversite mi yoksa ticarethane mi olduğu anlaşılamıyor. Önceki akşam düzenlenen konserde her zaman olduğu gibi maalesef her türlü alkollü içecek satışına izin verildi. Yetkililerin alkol ve uyuşturucu madde için hiçbir önlem almadığı konserde binlerce litre alkol tüketildi.

AGD’DEN KONSERE STİCKERLI TEPKİ

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilen konsere Anadolu Gençlik Derneği’nin İTÜ Komisyonu’da büyük tepki gösterdi. AGD’li gençler, hazırladıkları Ahlâk ve Maneviyatın Tahribatına Hayır! Edep Ya Hu” yazan stickerları okulun dört bir yanına yapıştırdılar.

Gişelere, panolara, banklara, duvarlara, billboardlara yapıştırılan bu stickerlarla gençleri bilinçlendirmeye çalışan AGD’nin konserin iptali için yaptığı girişimler ise sonuçsuz kaldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.