Kazazede hostes Türkiye'ye döndü

Kazazede hostes Türkiye'ye döndü

Boeing 737-800 tipi 'Tekirdağ' isimli yolcu uçağından sağ olarak kurtulan kabin memurlarından Perihan Özden evine döndü.

THY'nin Amsterdam Schiphol Havalimanı'na inişi sırasında düşen Boeing 737-800 tipi 'Tekirdağ' isimli yolcu uçağından sağ olarak kurtulan kabin memurlarından Perihan Özden evine döndü. İki gün önce eşi Yıldırım Özden ile birlikte Amsterdam'dan İstanbul'a gelen ve evinde dinlenmeye çekilen Perihan Özden'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Perihan Özden'in sağlık durumu hakkında bilgi vermek ve geçmiş olsun dileklerinin almak için eşi Yıldırım Özden www.perihanozden.com adında web sitesi kurdu. Sitede Özden'in tedavi gördüğü hastanede çekilmiş fotoğrafları da yayınladı. Aynı kazadan yaralı olarak kurtulan Figen Eren ve Yasemin Vural isimli kabin memurlarının tedavilerinin ise Hollanda'da devam ettiği öğrenildi.
'TEKİRDAĞ' İSMİ YAŞAYACAK

Türk Hava Yolları'nın Amsterdam'da düşen Boeing 737-800 tipi uçağının ismi filoya yeni katılan Airbus A 321 tipi uçağa verildi. Hintli Kingfisher firmasından alınan son model ve özel donanımlı uçak, yakında seferlere başlıyor.